بیش از ۹۳ هزار آبادانی در انتخابات شرکت کردند

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت‌: ۹۳ هزار و ۹۰۸ نفر در شهرستان آبادان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

سید زین‌العابدین موسوی شنبه در جمع خبرنگاران افزود: میزان مشارکت در آبادان بیش از ۴۲ درصد بود که نسبت به انتخابات مجلس افزایش قابل ملموسی دارد.

وی افزود: مشارکت مردمی در پای صندوق‌های رای تا پاسی از صبح در شعب ادامه داشت و مردم آگاهانه رای خود را در صندوق ها انداختند.

فرماندار ویژه آبادان گفت: در فرآیند برگزاری انتخابات مشکل امنیتی گزارش نشد و انتخابات در شهرستان آبادان در فضایی امن و سالم برگزار شد و شمارش آراء انتخابات شورای شهر ادامه دارد و به دلیل تعداد بالای نامزدها نتایج با کمی تاخیر اعلام خواهد شد.

موسوی حضور گسترده مردم را موجب ناکامی دشمنان و خنثی سازی توطئه‌های آنان دانست و گفت: بر اساس آمارها و علیرغم وجود شرایط کرونایی، شاهد حضور خوب مردم وظیفه شناس و ولایتمدار آبادان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها بودیم.

وی با قدردانی صمیمانه از مردم آبادان گفت: این حضور ثبت برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان مردم عزتمند و نظام مردم سالار دینی ایران است.

برای جمع آوری آرای مردم شهرستان آبادان ۴۱ شعبه در بخش اروندکنار و ۱۳۹ شعبه در شهر آبادان و بخش مرکزی در نظر گرفته شده بود.

حدود ۲۷۷ هزار نفر در شهرستان آبادان واجد شرایط رای دادن در انتخابات بودند.

نوشتن دیدگاه