به جای سرمربی از مسبب این وضعیت نفت آبادان گلایه کنند

سرپرست صنعت نفت آبادان در واکنش به خداحاظی سرمربی این تیم گفت: سیروس پورموسوی را درک کرده و برای ماندن وی تلاش می‌کنیم.

علی فیروزی درباره پست اینستاگرامی سیروس پورموسوی و خداحافظی با تیم صنعت نفت آبادان اظهار داشت: همین الان با مدیرعامل باشگاه در این مورد تماس داشتم و فکر می‌کنم پورموسوی تا حدی هم احساسی تصمیم گرفته و پستی را منتشر کرده است. 100 درصد با این مربی برای بازگشت به کار صحبت می‌کنیم.

وی افزود: با خود عیسی‌زاده هم حرف زدم و وی مدیری است که تا آخرین روز پای مربی‌اش می‌ماند. تاکنون هم اتفاق خیلی بدی درباره نتایج صنعت نفت رخ نداده است. در تیمی که بدون پول فعالیت می‌کند بحث مدیریت کردن مهم است. بازیکنان ما 6 ماه پول نگرفتند اما کادر فنی و مدیر باشگاه تا کنون مدیریت کرده و تیم ما هم تا الان نتایج بدی کسب نکرده است.

سرپرست تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: بزرگ‌ترین تیم‌های اروپایی با آن همه بودجه هم گاهی مواقع در چند مسابقه نتایج خوب کسب نمی‌کنند اما پورموسوی و کادر فنی‌اش تا کنون کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. بازیکنان ما مدت‌هاست پولی نگرفتند اما با کنترل مدیریت باشگاه و کادر فنی تا کنون نتایج خوبی به دست آورده‌اند.

 

فیروزی درباره گلایه‌های پورموسوی از شرایط کار در آبادان و اینکه وی در این پست اینستاگرامی اعلام کرده به این دلیل از صنعت نفت می‌روم که مرغ همسایه در خوزستان غاز است، گفت: خودم سال‌ها سرمربی بوده‌ام و می‌دانم پورموسوی با چه تلاشی کار می‌کند. شرایط کادر فنی را درک می‌کنم. در نیم‌فصل امید داشتیم با ترمیم صنعت نفت نتایج بهتری بگیریم اما به قول پورموسوی در نقل و انتقالات بازنده بودیم. این اتفاقات هم تبعات دارد باید مسبب اصلی را پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که گفتند پول می‌دهیم و پول وارد باشگاه می‌شود اکنون باید بیایند و توضیح بدهند چگونه هیچ اتفاقی خوشایندی برای نفت آبادان رخ نداد و تیم از لحاظ مالی تقویت نشد. باید از آن افراد گلایه شود نه پورموسوی که با تمام تعصب و وجود در صنعت نفت کار کرد.

سرپرست تیم صنعت نفت آبادان درباره اینکه آیا مدیران این باشگاه می‌توانند نظر پورموسوی را بازگردانند توضیح داد: اکنون مشغول رفتن به پالایشگاه نفت آبادان برای صحبت با مدیرعامل باشگاه درباره این بحث هستم. قطعا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا پورموسوی را در تیم‌مان حفظ کنیم.

نوشتن دیدگاه