تاکید امام جمعه آبادان بر تسریع فرآیند تخریب سازه متروپل

حجت الاسلام غبیشاوی: فرآیند تخریب ساختمان متروپل بسیار طول کشیده و نیازمند جدیت بیشتر است.

امام جمعه آبادان در خطبه نماز جمعه این هفته گفت: فرآیند تخریب ساختمان متروپل بسیار طول کشید و باید هر چه سریعتر این ساختمان تعیین و تکلیف شود.

حجت الاسلام غبیشاوی با اشاره به وعده مسئولان درباره روند تخریب سازه متروپل در هفته پیش رو افزود: انتظار داریم این کار با جدیت بیشتری انجام شود.

او با انتقاد از آسفالت نامناسب خیابان های آبادان و تبدیل آن به یک معضل جدی برای شهروندان گفت: اعتبارات خوبی برای آسفالت خیابان های این شهرستان در نظر گرفته شده است و انتظار داریم این کار بدون هیچ وقفه ای انجام شود. از مطالبه‌گران آبادانی هم می‌خواهیم به صحنه بیایند و مسئله آسفالت خیابان ها را پیگیری کنند.

 

خطیب جمعه آبادان به مشکلات فاضلاب و نیاز به تعویض شبکه آن در بسیاری از مناطق آبادان اشاره کرد و گفت: این در حالی است که همواره مسئولان آبفا از کمبود تجهیزات گلایه می‌کنند و گاهی پس از مطلع شدن از مشکلات فاضلاب در محل هم حاضر نمی‌شوند.

حجت الاسلام غبیشاوی با بیان اینکه تخصیص اعتبار طرح نوسازی شبکه فاضلاب آبادان زمان بر است از سازمان منطقه آزاد و پالایشگاه خواست در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به کمک آبفا بیایند. اداره آبفای آبادان نیز باید برای چند برابر کردن تجهیزات خود تلاش کند.

خطیب جمعه آبادان در پایان با بیان اینکه عزاداران حسینی امسال در برخی کشور‌ها مورد انتحاری‌ها و انفجار‌ها قرار گرفتند و به شهادت رسیدند گفت: رژیم صهیونیستی با چالش‌های داخلی فراوانی مواجه است و فرار رو به جلو می‌کنند و با وجود خوار و ضعیف بودن در میدان جنگ همواره دستی اقتدار خود را در کودک کشی و ضعیف کشی نشان می‌دهد.

نوشتن دیدگاه