سهم قیر وعده داده شده آبادان چه شد؟

مشکل اختصاص دویست تن قیر وعده داده شده به آبادان چیست؟

اختصاص دویست تن قیر رایگان از سوی شرکت سرمایه گذاری شستا به آبادان، خبری است که نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی رسانه ای کرد.

جلیل مختار با اشاره به اینکه بیست میلیارد ریال اعتبار خرید قیر را شستا به حساب شرکت قیرسازی پاسارگاد واریز کرده است گفت: حالا شهرداری آبادان می تواند بخشی از معابر و خیابان های شهر را آسفالت کند.

این در حالیست که مسئولان شهرداری مرکزی آبادان گفتند: تا این لحظه کوچکترین محموله ای از قیر به شهرداری اختصاص نیافته است.

از جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، پرسیدیم دو هفته ای از رسانه ای شدن این خبر گذشته، اما شهرداری آبادان همچنان اعلام می کند که در عمل خبری از اختصاص سهمیه قیر به آبادان نیست، حالا این دویست تن قیر رایگانی که شستا به آبادان اختصاص داده دقیقا کجاست؟

وی در پاسخ می گوید: با توجه به اینکه اختصاص قیر باید از فیلتر بورس بگذرد بهای آن در برهه زمان متفاوت است و این برای چهار بنگاه اقتصادی زیر مجموعه شستا ابهاماتی را ایجاد کرده است.

مدیر عامل شستا 28 آذر با حضور در آبادان و در پی بازدید از معابر این شهر دستور اختصاص 200 تن قیر رایگان به شهرداری را به زیر مجموعه های خود ابلاغ کرد. اما تاکنون قیری از سوی شهرداری دریافت نشده است.

نوشتن دیدگاه