"اسلامی" جدی‌ترین گزینه سرمربیگری بسکتبال نفت آبادان

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان، توضیحاتی درباره انتخاب سرمربی تیم بسکتبال این باشگاه ارائه داد.

احمد پارو درباره صحبت‌هایی مبنی بر این‌که محمدرضا اسلامی، جدی‌ترین گزینه سرمربیگری پالایش نفت آبادان برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال کشور است، اظهار کرد:‌ رویکرد ما استفاده از مربیان بومی است که در این زمینه با آقای سامری برای ادامه همکاری صحبت‌هایی داشتیم اما همان‌طور که قبلا هم گفتم او پاسخ منفی داد. اما با توجه به شرایط و اهداف تیم بسکتبال باشگاه به دنبال این هستیم که مربی تیم هر چه زودتر انتخاب شود.

وی بیان کرد: چند گزینه بومی و غیربومی برای سرمربیگری تیم بسکتبال باشگاه مدنظر بوده که با آن‌ها در حال رایزنی هستیم. همچنین تا اواخر هفته جاری یا ابتدای هفته آینده، تکلیف سرمربی تیم مشخص خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان با بیان این‌که در حال حاضر محمدرضا اسلامی تنها گزینه غیربومی مدنظر است، افزود:‌ البته مهران حاتمی و مصطفی هاشمی نیز مدنظر بودند که با تیم‌های دیگر به توافق رسیده‌اند. با توجه به حذف حاتمی و هاشمی از گزینه‌های غیربومی، احتمالا گزینه‌های غیربومی دیگری را اضافه کنیم.

وی گفت:‌ مربیان بومی هم داریم که شاید تجربه زیادی نداشته باشند اما نیاز دارند که به آن‌ها فرصت دهیم اما به دلیل شرایط باشگاه پالایش نفت آبادان و بیشتر شدن انتظارات مردم، می‌طلبد که مربی با تجربه‌تری برای سرمربیگری تیم بسکتبال‌مان انتخاب کنیم.

احتمالا کادرفنی، تلفیقی از مربیان بومی و غیربومی باشد تا در نهایت انتظارات را برآورده کنیم.

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان در پاسخ به این سوال که دیگر حضور سامری در تیم منتفی است؟ گفت:‌ فعلا که خود او اعلام عدم همکاری داشته است اما احتمال دارد تا زمان تشکیل جلسه هیات‌مدیره، اتفاق دیگری رخ دهد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1400-03-26 06:27
پارو شما که فوتبالی بودی حالا بسکتبالی صنعت شدی؟ خدا می دونه چه اتفاقاتی پشت پرده ورزش آبادان است بس

نوشتن دیدگاه