مربی نفت آبادان: جایگاه قبلی خود را به دست خواهیم آورد

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: این تیم از بازی مقابل آلومینیوم اراک، شروع موفقیت را رقم خواهد زد تا جایگاه گذشته خود در نیم فصل اول را به دست آورد.

امیرحسین پیروانی عصر جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های نفت آبادان و آلومینیوم اراک افزود: چند بازیکن خود را در بازی روز شنبه ۱۸ اردیبهشت برابر آلومینیوم اراک، به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه وارد میدان خواهیم شد.

وی افزود: صنعت‌نفت آبادان بازیکنان جوانی دارد که آینده درخشانی در پیش رو دارند و در بازی فردا فرصتی برای ارایه توانایی‌های خود خواهند داشت.

مربی تیم فوتبال آبادان با بیان اینکه تیم ما به لحاظ کیفی تیم بسیار مقتدری است گفت: آمار مالکیت توپ و تعداد حملات گواه کیفیت تیم صنعت‌نفت است.

پیروانی بیان کرد: در آبادان برابر تیم‌های مدعی آسیا به گونه‌ای بازی کردیم که موقعیت گل هم به آنها ندادیم.

وی مسایل روحی و روانی بازیکنان را دلیل نبود موفقیت در گلزنی این تیم در چند دیدار گذشته بیان کرد و گفت: مشکلاتی باعث شد که تیم در امر گلزنی ناکام باشد ولی اکنون مشکلات برطرف شده و از بازی فردا به سوی موفقیت گام برخواهیم داشت.

پیروانی افزود: ما توانایی بازگشت به روزهای خوب نیم فصل اول را داریم و به طور قطع از بازی فردا، روزهای روشن برای صنعت نفت آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: البته تیم آلومینیوم حریف قدرتمندی است که امتیاز گرفتن از آنها سخت خواهد بود.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز شنبه ۱۸ اردیبهشت از هفته بیست و دوم لیگ برتر در ورزشگاه تختی میزبان آلومینیوم اراک است.

نوشتن دیدگاه