چرا پول دیر به باشگاه نفت آبادان رسید؟

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره علت دیر رسیدن پول به باشگاه صنعت نفت آبادان، توضیخاتی ارائه داد.

علی فیروزی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهارکرد: تمام بازیکنان تیم هم قسم شده اند تا نفت، تیم دیگری شود و بتواند همان نتایج خوب نیم فصل اول را تکرار کند و باتوجه به این که صنعت نفت حامی بزرگی به نام هوادار دارد با پشتیبانی و دلگرمی که آن ها به ما می دهند این مهم محقق خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر نیز تیم شرایط خوبی دارد و کادرفنی در حال تلاش است تا تیم با بهترین شرایط ممکن برای بازی پیش رو آماده شود. نفت با کسب یک برد می تواند از شرایط فعلی خارج شود و امیدوارم این برد از بازی این هفته به دست آید.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که چرا پول به باشگاه نفت مسجدسلیمان زودتر رسید و بر همین اساس زودتر توانستند به وضعیت باشگاه سر و سامان داده و بخشی از مطالبات بازیکنان شان را پرداخت کنند؟ گفت: باشگاه نفت مسجدسلیمان زیر نظر شرکت ملی نفت ایران است و از قبل دارای یک ردیف بودجه بود و به همین دلیل توانستند پول تخصیص پیدا کرده را راحت دریافت کند اما باشگاه صنعت نفت زیر نظر شرکت پالایش پخش است که این ردیف بودجه را نداشت و کارش برای دریافت بودجه طولانی تر شد تا این که با تلاش نمایندگان آبادان و پیگیری های آقای مختار، این ردیف بودجه برای ما نیز احیا شد و پول به باشگاه رسید.

وی عنوان کرد: اگر چه مشکلات مالی تاثیر بدی روی روند باشگاه و تیم داشت اما بازیکنان مان در هر شرایطی با تمام وجود کار کرده اند و کار می کنند تا نفت بتواند روزهای خوبی را به هواداران خود تقدیم کند.

نوشتن دیدگاه