سارق مسلح منازل در تور اطلاعاتی ماموران پلیس در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح منازل در یک اقدام اطلاعاتی، عملیاتی خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی گفت: به دنبال چند فقره سرقت منزل در برخی از مناطق این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ قدس از تحقیقات میدانی و اطلاعاتی سرنخی از محل تردد سارق مسلح در یکی از مناطق را به دست آوردند، پس از حصول اطمینان، باحضور در محل سوژه مورد نظر را سوار بر یکدستگاه خودرو ساینا مشاهده و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آبادان تصریح کرد: در بازرسی بدنی از سارق دستگیر شده ابتدا یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه ۵ عدد فشنگ کشف، سپس از درون صندوق عقب خودروی، یک دستگاه تلویزیون ال‌ای دی، ۴ دستگاه سنگ فرز و مقداری انگشتر کشف و ضبط شد، باهماهنگی قضایی مخفیگاه وی نیز مورد بازرسی قرار گرفت که یک دستگاه تلویزیون ال‌ای دی، یک دستگاه لپ تاپ، مقدار تقریبی ۱۰۰ گرم زیورآلات طلای زنانه، ۲ دستگاه ماشین موزر، همچنین یک دستگاه تلویزیون ال‌ای دی دیگر که از طریق برنامه دیوار به فروش رسانده بود کشف و فرد مالخر نیز احضار شد.

زلقی گفت: علیه متهم پرونده قضایی تشکیل و با هماهنگی قضایی پس از صدور قرار جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه