حادثه آتش‌سوزی یک منزل در آبادان ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان، از انتقال پنج مصدوم به بیمارستان بعد از حادثه آتش‌سوزی در یک منزل در این شهرستان خبر داد.

سید نادر نقیبی اظهار کرد: حادثه آتش‌سوزی یک باب منزل مسکونی در فاز چهار آبادان نرسیده به قدمگاه پنج نفر را مصدوم و راهی بیمارستان کرد. وی افزود: این حادثه آتش‌سوزی در ساعت ۸ و ۳۴ صبح روز یکشنبه به مرکز اورژانس آبادان گزارش شد که چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ آبادان و خرمشهر به همراه کارشناس عملیات ویژه EOC دانشکده علوم پزشکی آبادان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آبادان بیان کرد: به دنبال حادثه آتش‌سوزی، پنج مصدوم این حادثه دچار سوختگی شده بودند که اقدامات درمانی لازم در محل حادثه توسط فوریت‌های پزشکی به مددجویان ارائه شد و مصدومان برای ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی آبادان و ولی‌عصر خرمشهر منتقل شدند.

نقیبی تصریح کرد: این حادثه تلفات جانی نداشت و با تلاش آتش‌نشانان، این آتش‌سوزی مهار و از سرایت آن به واحدهای مجاور جلوگیری و تا اتمام عملیات اطفای حریق تیم اورژانس ۱۱۵ و سرپرست اورژانس آبادان در محل حادثه مستقر شد.

 

نوشتن دیدگاه