فرماندار آبادان: سو استفاده کنندگان از واکسن کرونا معرفی می‌شوند

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: زمانی که قطعی شود چه کسانی از واکسن کرونای سهمیه پاکبانان شهرداری آبادان سو استفاده کرده‌اند اسامی آن‌ها اعلام شده و با آنان برخورد می‌شود.

سید زین العابدین موسوی یکشنبه در برنامه بازتاب صدا وسیمای مرکز آبادان به دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبادان تذکر داد در صورت تکرار چنین تخلفی با عوامل آن برخورد قانونی جدی صورت خواهد گرفت.

وی همچنین تزریق واکسن کرونا از سوی امام جمعه آبادان را تکذیب کرد و گفت: تهمت به امام جمعه آبادان در خصوص سواستفاده از موقعیت در استفاده از واکسن ضد کرونا پذیرفتنی نیست.

موسوی از افرادی که امام جمعه آبادان را مورد تهمت قرار دادند گله کرد و گفت: امام جمعه آبادان شخصیت محبوب شهرستان است.

وی اظهار داشت: انتشار خبر کذب استفاده امام جمعه آبادان از سهمیه واکسن پاکبانان، خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های معاند و فرصت طلب فراهم کرد. انتشار خبر استفاده از واکسن کرونای سهمیه پاکبانان شهرداری آبادان از سوی برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر در فضای مجازی و رسانه‌ها بازتاب گسترده ای داشته و واکنش گسترده مردم را به دنبال داشت.

به گفته رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان طبق بررسی انجام شده مشخص شد هیچکدام از اعضای شورای اسلامی شهر آبادان واکسن ضد کرونا دریافت نکردند.

شکراله سلمان زاده تخلف برخی مدیران شهرداری آبادان در استفاده آنها از واکسن کرونای پاکبانان را محرز دانست و گفت: اسامی افراد سوء استفاده کننده از واکسن کرونای پاکبانان به مراجع قضایی ارسال شده است.

نوشتن دیدگاه