کشف یک میلیارد تومان کابل برق سرقتی از دزدان لودر سوار در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقانی که با استفاده از لودر اقدام به کندن زمین و سرقت کابل های برق فشار قوی می کردند، خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: به دنبال چند فقره سرقت کابل برق فشار قوی در شهر چوئبده، کار شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۴ چوئبده با انجام تحقیقات میدانی موفق شدند ۲ سارق را که با لودر اقدام به کندن زمین و سپس سرقت کابل برق فشار قوی می کردند را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقدار تقریبی ۲۵۰ متر کابل برق فشار قوی به ارزش یک میلیارد تومان کشف و ضبط و ابزار مخصوص سرقت و خودرو بکار گرفته شده در سرقت ها نیز توقیف شد.

سرهنگ زلقی یادآور شد: سارقان با کندن زمین توسط لودر نه تنها زمین های زراعی و محل تردد شهروندان چوئبده را به مخاطره انداختند، بلکه ساکنان آن منطقه را با نوسانات برق مواجه کردند.

وی با اشاره به اعتراف سارقان به انجام ۱۶ فقره سرقت در این باره، گفت: سارقان پس از تشکیل پرونده قضایی، تحویل دادسرا و سپس با قرار صادره راهی زندان شدند.

نوشتن دیدگاه