مسیرهای منتهی به بستان‌ها و پارک‌های آبادان بسته شد

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: تمامی مسیرهای منتهی به بستان ها، خیابان ها و پارک‌های آبادان برای جلوگیری از تردد شهروندان در روز طبیعت بسته شد.

سید زین العابدین موسوی پنجشنبه اظهار داشت: برای جلوگیری از تجمع شهروندان و سرایت حتمی ویروس کووید ۱۹ در روز طبیعت در اماکن عمومی و تجمعات محدودیت های ترافیکی در برخی از مسیرهای سطح شهرستان آبادان اعمال شد.

وی افزود: به همین منظور از تمام شهروندان تقاضا می شود که فردا را در منزل بمانند تا به سلامت خود و دیگر شهروندان کمک کنند.

فرماندار ویژه آبادان گفت: انسداد مسیر بلوار شهید یاسینی حدفاصل میدان ایثار و میدان هتل کاروانسرا (پارک ۱۷ هکتاری)، خیابان دبستان از ابتدای بازار مرکزی و ورودی بلوار معلم از سمت سینما نفت و فرعی های منتهی به پارک معلم و همچنین ورودی پارک معلم از قسمت شمال میدان الغدیر و تقاطع لین یک اصلی و یک فرعی و بلوار ساحلی امام حسین، از هر دو طرف از ایستگاه یک تا ایستگاه هفت با تاکید بر انسداد کامل دوربرگردان ها و همچنین بلوار زنده یاد سالیا از میدان دریاقلی تا میدان پرواز از هر ۲ سمت از جمله مسیر هایی هستند که با استقرار موانع بتنی شامل محدودیت ترافیکی می باشند.

موسوی بیان کرد: غرق آب کردن کلیه فضاهای سبز شهری از امروز تا فردا شب برای ممانعت از استفاده شهروندان، اعمال قانون خودروهای متوقف شده در مسیرهای منتهی به فضاهای سبز و همچنین تعامل فرماندهی انتظامی با عوامل اجرایی شهرداری در خصوص تعطیلی پارک های بادی مستقر در پاک پرندگان و قطع شبکه فشار ضعیف پارک پرندگان از نبش خیابان یک اصلی تا بلوار ولایت از جمله مصوبات نشست هماهنگی محدودیت‌های روز سیزدهم فروردین در شهرستان آبادان است.

نوشتن دیدگاه