اهل‌شاخه: کاری می‌کنند که بازیکنان از آبادان فراری شوند

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به انتقاد از شرایط مالی حاکم بر این پرداخت و گفت که برخی به دنبال فراری دادن بازیکنان این تیم خوزستانی هستند.

محمد اهل‌شاخه درباره آخرین وضعیت صنعت نفت بعد از پیروزی برابر داماش پارسه در جام حذفی اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب است. خوشبختانه بعد از چند بازی که نتیجه نگرفتیم در بازی با پرسپولیس نمایش خوبی داشتیم و در جام حذفی هم به برد رسیدیم. حالا هم برای بازی با پدیده تمرین می‌کنیم و هدف‌مان این است که سه امتیاز بازی را بگیریم و چند روز هم استراحت کنیم تا در سال جدید با روحیه بالایی تمرینات را شروع کنیم.

وی در مورد حل نشدن مشکلات مالی صنعت نفت آبادان تأکید کرد: متأسفانه وضعیت تغییر نکرده است و ما فقط همان 30 درصد ابتدای فصل را گرفته‌ایم. این در حالی است که اکثر تیم‌ها تا 60 درصد پول گرفته‌اند. برخلاف مسائلی که مطرح شده است، پولی به حساب باشگاه نیامده و در این مدت فقط وعده و وعید شنیدیم. مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند تا مشکلات برطرف شود، ولی متأسفانه هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است.

اهل‌شاخه با اشاره به پیشنهادهایی که در فصل نقل‌وانتقالات دریافت کرده است، گفت:‌ من دو سه پیشنهاد خیلی خوب داشتم و حتی حاضر بودند که پول رضایت‌نامه‌ام را نیز بدهند که باشگاه مخالفت کرد. البته خودم هم دوست نداشتم از این تیم بروم، چون آبادان را دوست دارم. متأسفانه بعضی‌ها کاری می‌کنند که بازیکنان از آبادان فراری شوند و این اصلا درست نیست.

مردم آبادان و هواداران صنعت نفت لایق این هستند که تیم شهرشان بهترین شرایط را داشته باشد، ولی متأسفانه این طور نیست. امیدوارم مشکلات تیم ما هرچه زودتر حل شود.

نوشتن دیدگاه