۶ هزار قلم انواع مواد محترقه در آبادان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به کشف و ضبط ۶ هزار قلم انواع مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان گفت: برای فروشندگان مواد محترقه مذکور پرونده قضایی تشکیل شد.

سرهنگ حسینی زلقی سه‌شنبه با تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای جلوگیری از بروز هر گونه حادثه و مزاحمت در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: باتوجه به شرایط حاد انتشار ویروس کرونا و تکمیل ظرفیت بیمارستانها همچنین در راستای حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی در چهارشنبه سوری، پلیس با آمادگی کامل مانع از هرگونه تجمع در این زمینه خواهد شد.

وی افزود: بی‌تدبیری و عدم کنترل رفتارهای هیجانی حادثه آفرین خواهد بود و پلیس با هنجارشکنان برخورد می‌کند.

سرهنگ زلقی ضمن درخواست از شهروندان در خصوص توجه جدی به توصیه‌های پلیس در چهارشنبه آخر سال، از اعمال محدودیت ترافیکی خودروها در بلوار شهید یاسینی آبادان خبر داد و گفت: از ساعت ۱۵ روز سه شنبه هفته جاری لغایت ۲ بامداد روز چهارشنبه، در بلوار شهید یاسینی ( فلکه فرودگاه به سمت اسکله ۱۲) محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

وی با تاکید بر اینکه فرعی‌های منتهی به این محور نیز به طور کامل بسته خواهند شد، از شهروندان ساکن این محدوده تقاضا کرد خرید یا کار ضروری خود را قبل از اعمال محدودیت به پایان برسانند و در صورت تردد اضطراری از مسیرهای جایگزین که پلیس راهور تعیین کرده است استفاده کنند.

فرمانده انتظامی آبادان در خاتمه به خانواده ها توصیه کرد در روزهای پایانی سال بخصوص در چهارشنبه سوری مراقب تردد و رفتار نوجوانان و جوانان خود باشند تا عید امسال به کام آنان تلخ نشود.

نوشتن دیدگاه