تساوی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل صنعت نفت به تساوی دست پیدا کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر امروز مهمان تیم صنعت نفت آبادان بود که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا شاگردان یحیی گل‌محمدی بعد از ۶ برد متوالی متوقف شوند.

صنعت نفت در این بازی که از ساعت ۱۵ آغاز شد، فشار روی مدافعان پرسپولیس را در دستور کار قرار داشت و با پِرس سنگین اجازه بازی‌سازی از شاگردان گل‌محمدی را گرفت.

همین موضوع باعث شد تا مدافعان پرسپولیس بارها برای خارج شدن از این فشار با حامد لک دروازه بان خود کار کنند.

در دقیقه ۲۰ این مسابقه، طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت در حال تک به تک با لک قرار گرفت و توپ را به سمت دروازه پرسپولیس زد اما سید جلال حسینی پشت سر لک توپ را مهار کرد و اجازه باز شدن دروازه را نداد.

با وجود پایین بودن کیفیت زمین چمن ورزشگاه تختی آبادان، بازیکنان پرسپولیس بازی مالکانه با پاس‌های متوالی را در دستور کار قرار داشتند اما از ایجاد موقعیت مسلم گلزنی بازی ماندند تا مسابقه با همان نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-12-17 06:41
چرا بازی صنعت و پرسپولیس از همه جا شبکه جهانی جام جم استانی. پخش زنده شد ولی بازی با پیکان کسی اهمیت نداد یعنی چه؟ و چرا تا الان نمایندگان مسئولین کاری برای تزریق شارژ مالی نکردن ؟ و چرا اما ها زیاد است ولی کسی جواب گو نیست. کسی اینها را می فهمه؟ صنعت نفت را هم شبیه نفت تهران منحل نابود کنید که مشکلی برای کسی بوجود نیاره !

نوشتن دیدگاه