بازیکن متعصب نفت آبادان به استقلال نه گفت

طالب ریکانی بازیکن صنعت نفت آبادان یکی از گزینه هایی است که استقلال در لیست خرید خود جای داده است. اما این بازیکن خیلی زود به پیشنهاد استقلال نه گفت.

ریکانی در گفتگویی ضمن تایید اینکه نامه درخواست استقلال به باشگاه رسیده است گفت: برای همه تیم‌ها احترام قائل هستم اما من پسر این خاک هستم. خاکی که همه می‌دانند مردم آن چه شرایطی را دنبال می‌کنند و چه مشکلاتی دارند. بله، درست می‌گویید و اگر بخواهم فقط به خودم فکر کنم شاید انتقال در این مقطع که عملکرد خوبی در نیم فصل داشتم و تیم‌ها میلیاردی برای جذب بازیکن هزینه می‌کنند، به سود من باشند. اما برای من در این شرایط مهم و در اولویت تیم نفت و هواداران آبادانی هستند.

بازیکن متعصب نفت آبادان در ادامه افزود: به قول فرانچسکو توتی خانواده مهمترین چیز هر کسی است و آدم نباید به خاطر مسائل مالی خانواده‌اش را ترک کند. من دوست دارم اینجا بمانم و از مدیران نفت آبادان هم می‌خواهم مرا نفروشند.

امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که مدیران استانی هر چه زودتر مشکلات مالی تیم را حل کنند تا همه در کنار هم برای موفقیت باشگاه و خوشحالی هواداران گام برداریم.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 آبادان 1399-12-07 20:15
طالب خیلی مردی. ریکانی دوستت داریم. دمت گرم صورت خیلی هارو که فکر می کنن می تونن همه چیز رو با پول خرید و فروش کنن کش اوردی. به خیلی ها درس انسانیت دادی. اگر تو این برهه از صنعت بری اونم به تیمی که ارزو دارن سر به تن ما نباشه من دیگه هیچ فوتبالی رو حتی از تلویزیون حتی یک لحظه هم نگاه نمی کنم. تو نماد آبادانی . طالب جان روح دهداری در وجود تو موج می زنه. تو عشقی . ارپی جی زن دوستت داریم
0 #2 کنار سیکلین آبادان 1399-12-08 08:19
سلام چه فایده داره کوکا ای کاش مدیران روسا وزارت نفت و کسانی که قانون درست کردن برای نه حق کمک به تیم های نفتی! اخه اینهم شد فکر منطق ؟
0 #3 کامبیز 1399-12-08 09:32
بر اساس اعلام رسمی باشگاه استقلال، هیچگونه درخواستی برای انتقال این فوتبالیست نداشته و در لیست جذب این تیم نمی باشد.
+2 #4 حسین نظری 1399-12-08 13:49
طالب ریکانی ( شرف. غیرت. مردانگی. تعصب. جرأت. عشق. ). حالا دیگر طالب فقط یک سوپرفوتبالیست نیست. ریکانی اسطوره شد. نماد شهر ما. آبادان. ارپی جی زن دوستت داریم

نوشتن دیدگاه