انصاری: مردم در مرحله دوم انتخابات به تقویت مجلس آینده کمک کنند

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مردم در مرحله دوم انتخابات با حضور هوشمندانه و انتخاب افراد اصلح به تقویت مجلس آینده کمک کنند.

محمدسعید انصاری اظهار کرد: به همان اندازه که مرحله اول انتخابات حائز اهمیت بود مرحله دوم از اهمیت حتی بیشتری برخوردار است.

وی افزود: مرحله دوم انتخابات برای کشور تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز بوده و هرگونه بی‌توجهی به آن جبران‌ناپذیر است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خاص سیاسی و اقتصادی کشور نماینده منتخب مردم باید توانایی درک تحلیل شرایط موجود را داشته باشد و در کنار سایر نمایندگان برای برون رفت از وضعیت حال حاضر اقتصادی کشور چاره‌اندیشی کند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: در حال حاضر رکود اقتصادی مشکلات زیادی برای اقتصاد کشور ایجاد کرده که لازم است هر چه سریع‌تر برای برون رفت از آن چاره‌اندیشی شود.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی و اجتماعی خوزستان نیز گفت: خوزستان مهد تولید و عرضه نفت و فرآورده‌های نفتی است اما با مشکل زیرساخت‌های اقتصادی و عمرانی مواجه بوده که لازم است نمایندگان با همدلی و همفکری برای رفع این مشکلات راهکار بیابند.

انصاری با اشاره به پیگیری جدی نمایندگان فعلی خوزستان برای رفع موانع اقتصادی استان اظهار کرد: نمایندگان جدید باید برای پیگیری کارهایی که نمایندگان مجلس قبل تا حدود زیادی آن را به سرانجام رسانده‌ است، اقدام کنند.

وی مهم‌ترین مشکل خوزستان را وضعیت نابه‌سامان آب و فاضلاب در اکثر شهرها و همچنین اشتغال عنوان کرد و اظهار داشت: بی‌توجهی به ظرفیت بی‌نظیر نیروی انسانی درون استانی و استفاده از نیروهای غیر بومی از جدی‌ترین معضلات اقتصادی استان خوزستان است که باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها با آن مقابله کرد.

وی افزود: متأسفانه برخی مدیران در حرف و عمل خود صادق نیستند به طوری که در بیان عملکرد خود از توجه به نیروهای بومی حرف به میان می‌آورند اما در عمل خود عامل تبعیض و تحقیر نیروهای بومی هستند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد، مردم در مرحله دوم انتخابات با حضور هوشمندانه و انتخاب افراد اصلح به تقویت مجلس آینده کمک کنند.

نوشتن دیدگاه