آبادان و خرمشهر سریع‌تر از وضعیت جنگ زدگی خارج شوند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست که هر چه سریع تر و با رویکرد انقلابی و جهادی اقدامی مجدانه و موثر در جهت خروج آبادان و خرمشهر از وضعیت جنگ زدگی داشته باشد.

سید مجتبی محفوظی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان بیان کرد: سال جدید و عید نوروزی دیگر و گسیل خیل عظیمی از هموطنان عزیز و دلباخته به میراث عظیم جنگ تحمیلی به دو شهر ملی آبادان و خرمشهر سرافراز آغاز شد و مجدد و مکررا عرق شرم ما و شرمندگی ما در مقابل این خیل عظیم و مهمانان نوروزی که پا به شهرهای ما می گذارند.

وی افزود: ما آن قدر از عقب افتادگی و ویرانی شهرهای آبادان و خرمشهر گفتیم و اعلام کردیم که این دو ملی شهر همچنان جنگ زده هستند تا اینکه مجددا پای راهیان نور و مهمانان نوروزی به این دو شهر در ایام تعطیلات نوروزی گشوده و مجددا شرمندگی برای ما پدیدار شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: آقای رئیس جمهور، چندین تذکر دادم که آبادان و خرمشهر را از وضعیت جنگ زدگی خارج کنید و شما هم لطف کردید و دستوراتی را صادر کردید و به این استان سفر داشتید، چند تن از معاونان و وزرای شما به آبادان و خرمشهر سفر کردند، اما خروجی این همه سفر چه بود؟ در جلسه ای که با حضور حضرتعالی برگزار شد، نمایندگان آبادان ۳۰ نامه تقدیم رئیس جمهوری کردند و شما هم دستور پیگیری دادید، اما تا الان هیچ خروجی و نتیجه ای نداشته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تمنا دارم هر چه سریع تر با عزم ملی و با رویکرد انقلابی و جهادی اقدامی مجدانه و موثر در جهت خروج آبادان و خرمشهر از وضعیت جنگ زدگی داشته باشید.

دیدگاه‌ها  

0 #1 علی قاطع 1401-01-17 13:19
نماینده های آبادان دیدنشون کوپنی شده هر چند ماه یک بار
واقفا تاسف

نوشتن دیدگاه