سوء مدیریت‌ها علت بسیاری از مشکلات در آبادان

امام جمعه آبادان امروز در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان گفت: بسیاری از مشکلات به دلیل ضعف مدیریت و یا سوءمدیریت است و اگر مدیران لایق در راس کار‌ها باشند بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

حجت الاسلام غبیشاوی افزود: در این ایام عید قیمت‌های اجناس هم در بازار بسیار گران و به جای اینکه برای رفاه حال مردم بی بضاعت قیمت‌ها متعادل شود متاسفانه بسیار افزایش یافته است.

خطیب نماز جمعه آبادان خاطر نشان کرد: در این ایام مسئولان زیادی به منطقه آمدند که امیدواریم حضور آن‌ها به اشتغالزایی در منطقه منجر شود.

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در شهرستان آبادان از جمله آسفالت، وجود زباله‌های فراوان و ... وجود دارد، تاکید کرد: باید مسئولان مشکلات را پیگیری و حل کنند همچنین قول‌های زیادی برای حل مشکلات مردم داده اند که امیدوارم این قول‌ها محقق شود.

امام جمعه آبادان با اشاره به اینکه بسیاری از مهمانان نوروزی که به منطقه آمده اند از وضعیت نامناسب شهر بسیار گلایه مند بودند افزود: شهر‌های آبادان و خرمشهر شهر‌های ملی و شهر‌های دفاع مقدس هستند و این وضعیت در شان این دو شهرستان نیست و امیدواریم به زودی شاهد تحولات مطلوب در این دو شهرستان باشیم.

نوشتن دیدگاه