خود را آبادانی می دانم

صبح امروز با حضور دکتر نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان، دکتر موالی زاده معاونت توسعه منابع انسانی استاندار خوزستان و مسئولان استانی و محلی جلسه تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان آبادان در محل سالن غدیر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به این ترتیب «سید زین العابدین موسوی» فرماندار سابق آبادان تودیع و «احسان عباسپور» به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه آبادان معارفه شد.

احسان عباسپور با تأکید بر اینکه یک آبادانی است نه شخصی خارج از این شهر، اذعان کرد: هیچکس نمی‌تواند بگوید به این دلیل که من در شهر دیگری به دنیا آمده‌ام، متعلق به آبادان نیستم. چرا که من به واسطه ی اینکه عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد آبادان هستم خود را یک آبادانی می‌دانم و به همین دلیل کمک خواهم کرد در مسیری که سربلندی آبادان و آبادانی‌ها را رقم می‌زند، گام بردارم.

وی افزود: به عنوان یک برادر کوچکتر توصیه‌ام به خودم و سایر مسئولان در دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبادان این است که مردم را مشاور و امین خویش و خود را خدمتگذار مردم بدانند و از اختلافات دوری کنند.

 

عباسپور با اشاره به اینکه در حال حاضر فرصتی پیش آمده که همه با هم و در کنار هم یک آبادان موفق داشته باشند، خاطرنشان کرد: قطعا همه‌ی مسئولان در دوره‌های قبلی زحمات بسیار زیادی کشیده‌اند و هیچکس نمی‌تواند منکر این موضوع بشود، حتی اگر فقط ورقه‌ای را جابجا کرده باشد.

سرپرست جدید فرمانداری آبادان ادامه داد: بدون شک همراهی تمامی دستگاه‌های اجرایی در کنار نمایندگان مجلس و با هدایت و راهبری امام جمعه‌ی شهرستان و ائمه‌ی جماعت و با مساعدت نیروهای سپاه،بسیج، نظامی و انتظامی و دیگرانی که مسئولیتی را بر عهده دارند، می‌تواند یک آبادان موفق را رقم بزند.

عباسپور ادامه داد؛ در مسیر رشد و ترقی شهرستان آبادان نباید شهرداری، شورای شهر و دیگر دستگاه‌های اجرایی هر کدام جداگانه و برای خود به وظایف‌شان رسیدگی و اوضاع را ساماندهی کنند، بلکه به عنوان مثال اگر من امروز در این منصب قرار دارم به این دلیل است که به شهردار کمک کنیم که اتفاقاتی که دیروز رخ داده امروز تکرار نشود.

وی در پایان تاکید داشت: من معمولا کمتر قول می‌دهم اما هم‌اکنون این قول را در پیشگاه حضار محترم می‌دهم که همه‌ی توان و ظرفیت خویش را با توجه به ارتباطاتی که با استان دارم در خدمت آبادان و آبادانی‌ها به کار بگیرم. هر چند که این مهم تنها با کمک و همیاری آبادانی‌ها قابلیت دسترسی دارد و با تلاشی که خواهیم کرد، امیدواریم که هر چه زودتر آبادان به جایگاه واقعی خود برسد.

نوشتن دیدگاه