مدیرعامل منطقه آزاد اروند در عین ناباوری به مسئولیت بازگشت

نماینده آبادان گفت که مدیرعامل منطقه آزاد اروند پس از دو ماه قرار بازداشت در عین ناباوری به مسئولیتش بازگشته است.

سید محمد مولوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر تاریخ زرین مبارزه با فساد و ظلم است تعجب می کنم که در این ایام باید از موضوعاتی صحبت کنم که در قاموس مدیریت کشور ما جایگاهی نداشت. از توهین شهردار اهواز به مردم نجیب خوزستان تا اهانت مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند به فرهنگ غنی آبادان و خرمشهر.

نماینده مردم آبادان در مجلس با اشاره به گفته رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر بازداشت مدیرعامل منطقه آزاد اروند گفت: مدیر عامل مذکور در عین ناباوری پس از دو ماه قرار بازداشت به مسئولیت خود بازگشته است و مردم را در اجرای عدالت به شک انداخته است، صفت امانتداری این مدیرعامل ساقط، جرمش محرز است و قانون بر تعلیق ایشان به صراحت تاکید دارد. آیا گزارش دیوان محاسبات را نادیده گرفته اند؟ از قوه قضاییه می خواهم که به صورت جدی به این موضوع ورود کند.

 

مولوی خطاب به رئیس جمهور در مورد فراز و نشیبهای لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: کلیات لایحه بودجه توسط مجلس مورد تایید قرار نگرفت اگر مجلس از حق خود گذشت از سر دلسوزی و درایت بود. چطور ممکن است مجلسی که توجهش به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است به بودجه ای رای دهد که نه تراز است و نه شفاف است و بسیار هم مشکوک به نظر می رسد.

وی در پایان ضمن انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در جلسه علنی تصمیم برای کلیات بودجه گفت: نیامدن روحانی بی احترامی است همچنین کنایه های آقای نوبخت و بی سواد خواندن مجلس از سوی آقای روحانی بی احترامی به مجلس است. مجلس انقلابی استراتژی از خودگذشتگی و سکوت و متانت را پیش گرفته و از این مسیر کوتاه نخواهد آمد.

نوزدهم آذر ماه ۱۳۹۹ حجت الاسلام و المسلیمن حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور از بازداشت مدیرعامل منطقه آزاد اروند با گزارش و پیگیریهای این سازمان خبر داد.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 علی 1399-11-16 23:54
خدا قوت سید
کو ‌گوش شنوا؟

نوشتن دیدگاه