بین من و استراماچونی نباید تبعیض قائل شوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه صنعت نفت برای حفظ بازیکنان فعلی و تقویت تیم در نیم فصل تلاش کند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی، اظهار کرد: شانس بسیار خوبی را مقابل شاهین بوشهر از دست دادیم و مشکلاتی نیز در بازی فردا داریم که چند بازیکن را از جمله «مجدمی» در اختیار نداریم.

وی با بیان اینکه در این فکر هستیم تا بازیکنان جایگزین برای موفقیت تیم تلاش کنند، ادامه داد: با توجه به زمان کمی که در اختیار داریم، کاری سختی داریم و فرصت ریکاروی نداریم، اما شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ماشین سازی، تیم جوان، پر تحرک و خطرناکی است و در شش بازی گذشته سه برد و سه مساوی داشته‌، امیدواریم با حمایت تماشاگران یک بازی خیلی خوبی را انجام داده و پیروز بازی باشیم.

اسکوچیچ، با اشاره به شرایط این تیم برای ورود به نیم‌فصل و زمان نقل و انتقالات، گفت: باشگاه باید به گونه‌ای مشکلات را حل کند که بتوانیم ضمن حفظ این بازیکنان، به تقویت تیم نیز فکر کنیم که برای حل این موضوع نیاز به حل مشکلات مالی داریم.

وی با اشاره به این موضوع که در ابتدای لیگ فرصت کافی برای جذب برخی بازیکنان نداشتیم و در برخی پست‌ها با کمبود بازیکن روبرو شدیم، بیان کرد: باید با شهامت و جرأت با این مسائل روبرو شویم، اما برای نیم فصل دوم و برای تقویت تیم به حضور چند بازیکن جدید در برخی پست‌ها نیاز داریم.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر ارائه پیشنهاد از سوی تراکتورسازی به این مربی، یادآور شد: هشت ماه پیش تیم تراکتور به من پیشنهاد داد و در استانبول نیز ملاقاتی با مدیران این باشگاه داشتم، اما الان سرمربی صنعت نفت هستم و تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار خواهم بست تا بتوانیم بازی فردا را ببریم.

اسکوچیچ با اشاره به بسیج شدن دستگاه دیپلماسی کشور برای بازگرداندن سرمربی استقلال به کشور و حضور در تمرینات این تیم، عنوان کرد: اگر بنا بر این است که به شخصی کمک شود، باید برای همه این کار صورت گیرد، یا همه یا هیچکس، هیچ فرقی بین مربیان خارجی و بازیکنان ایرانی نباید وجود داشته باشد، اما اگر دستگاه دیپلماسی کشور حاضر است پول استراماچونی را پرداخت کند، من هم این درخواست را دارم تا طلب من را از تیم‌های ملوان و خونه به خونه بگیرند، نمی‌خواهم این تفاوت دیدگاه بین دو کشور ایتالیا و کرواسی وجود داشته باشد.

نوشتن دیدگاه