تعلل برخی ادارات آبادان سبب معطلی انجام آسفالت معابر شده است

یکی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر انجام آسفالت معابر شهری توسط شهرداری آبادان معطل حفاری و ایجاد تاسیسات زیرساختی بعضی ادارات شهری است.

جلیل مختار پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت مناطق سلیچ و ذوالفقاری؛ ضمن تاکید بر لزوم همراهی ادارات خدمات رسان با شهرداری برای انجام آسفالت معابر شهری آبادان، افزود: در این باره هیچ بهانه‌ای از این ادارات برای تأخیر در اتمام پروژه‌های شأن پذیرفتنی نیست.

وی اظهار کرد: پیگیری‌های فراوانی از سوی نمایندگان برای اختصاص اعتبارات عمرانی و اصلاح معابر مناطق مختلف شهری آبادان انجام شده و شایسته نیست مبالغی که در این شرایط اقتصادی کشور و با مشقت برای آبادان جذب می‌شود، منجر به تغییر چهره شهر نشود.

مختار با اشاره به اعلام آمادگی چندین باره شهرداری برای اجرای پروژه آسفالت معابر تصریح کرد: به رغم همکاری خوب شهرداری با ادارات اما متأسفانه به سبب کوتاهی این ادارات در اتمام پروژه‌هایشان، بسیاری از مناطق شهری وضعیت مناسبی ندارند و مردم این مناطق از وضع موجود ناراضی اند و در این باره نیز شهردار، شورای شهر و نمایندگان خود در مجلس را مقصر می‌دانند و باید تاوان کم کاری و مشکلات دیگران را بدهیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از شهردار آبادان می‌خواهم تا ادارات و مجریان احداث تأسیسات زیرزمینی که در انجام امور خود کوتاهی می‌کنند را به ما معرفی کنند تا نمایندگان مردم در مجلس مراتب را از طریق ادارات کل و وزارتخانه‌های مربوطه شأن دنبال کرده و نگذاریم حق مردم ضایع شود.

مختار گفت: هر کدام از مجریان طرح‌های زیرساختی که مشکلی در اجرای پروژه‌هایشان دارند بدون فوت وقت و به طور سریع به ما اطلاع دهند تا با پیگیری‌های قابل انجام موانع را برطرف کنیم، نباید تأخیر در اجرای پروژه‌ها سبب تلخ کامی مردم و از بین رفتن خدمات انجام شده، گردد.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند