صحت و سقم فیش‌های میلیونی مدیران منطقه آزاد اروند بررسی می‌شود

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: صحت و سقم فیش‌های حقوقی منتشر شده سازمان منطقه آزاد اروند بررسی می‌شود و درصورت اثبات، قطعا به عنوان نماینده مردم به این مسئله ورود می‌کنم.

غلامرضا شرفی با اشاره به لیست منتشر شده مبنی برحقوق‌های نجومی مسؤولان سازمان منطقه آزاد اروند، اظهار کرد: بنده لیست حقوق‌های نجومی و دریافتی مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند را ندیدم، اما این مسئله را شنیدم.

وی افزود: اگر فیش‌های حقوقی سازمان منطقه آزاد اروند و منافی بودن با قانون اثبات شود، قطعا به عنوان نماینده مردم نسبت به مسئله ورود می‌کنم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید نسبت به اقدامات خود شفاف باشند و گزارش‌های دقیق، به روز و واقعی را به مردم ارائه دهند.

وی افزود: اگر گزارش‌ها و دریافتی‌ها در ارائه به مردم شفاف باشد، دیگر سرمایه اعتماد از بین نمی‌رود و شایعات نمی‌توانند مردم را نسبت به مسئولان خود بدبین کنند.

شرفی اظهار کرد: برخی‌ها تا حرف از شفافیت و گزارش می‌شود، گارد محرمانه به خود می‌گیرند؛ در حالی که فقط برخی از گزارش‌ها محرمانه است و ما نباید به همه گزارش‌ها برچسب محرمانه، ملی و امنیتی بزنیم.

وی عنوان کرد: برخی از مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند حتی محلات آبادان و خرمشهر را نمی‌شناسند و در سرما و گرما پایشان را بیرون از محل کار خود بیرون نمی‌گذارند و عمدتا پروازی هستند؛ این افراد باید نسبت به خروجی خود حقوق دریافت کنند.

نوشتن دیدگاه