فقط 9 بازی ما را تحمل کنید

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این که خواهشم این است که در 9 بازی تا پایان فصل نیز ما را تحمل کنید، گفت: در پایان فصل تیم را تحویل دوستان می دهیم و ان شاءالله سال آینده مربی دیگری می آید و نفت آبادان هم در لیگ و هم در جام حذفی قهرمان خواهد شد.

فراز کمالوند پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری پس از بازی، اظهار کرد: پس از سه چهار بازی که نمی‌توانستیم به دلایل مختلف با تیم اصلی‌مان وارد میدان شویم، امروز با تیم اصلی‌مان بازی کردیم که البته حسین بغلانی را هم به دلیل بیماری آنفلوآنزا نداشتیم.

وی ادامه داد: بعضا حرف‌هایی زده می‌شود که من دلیل آن را نمی‌دانم؛ من از روز اول ‌گفته بودم که حضور در جام حذفی تبعات دارد و نمی‌توانیم در هر دو جام شرکت کنیم و به دلیل حضور در جام حذفی، دو سه بازیکن اصلی‌مان را در ترکیب نمی گذاشتیم و بعد می‌گفتند که شکست خوردیم، سقوط کردیم و از پشت‌بام می‌افتیم. خواهش من این است که 9 بازی تا پایان فصل باقی ماند ه است و ما را تحمل کنید.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان ادامه داد: پایان فصل، تیم را تحویل دوستان می دهیم و ان شاءالله سال آینده مربی دیگری می آید و نفت آبادان هم در لیگ مدعی و قهرمان می شود و هم در جام حذفی قهرمان خواهد شد.

وی گفت: وقتی دیروز نتوانستم در نشست خبری پیش از بازی شرکت کنم، متنی برای من فرستاده شد که این کار توهین به شان خبرنگاران بود. من از روزی که آمدم، تلاش کردم بهترین رفتار را با خبرنگاران داشته باشم. باز هم می گویم که من دوباره به نشست خبری پیش از بازی نمی آیم، مگر این که آن خبرنگاری که در نشست خبری، یک بار حرفی را به من زد، دیگر به کنفرانس های خبری نیاید، زیرا کسی نباید به مربی بی احترامی کند. او به من می گوید که از اینجا برو!

کمالوند ادامه داد: وقتی کسی این گونه به من بی احترامی می کند، چرا به من می گویید، که به چه دلیل در نشست خبری حاضر نمی شوید؟ الان هم چون او به نشست خبری نمی تواند بیاید، آمده ام. اما انتظارم این است که مسائل را برعکس جلوه ندهید. من با شما مشکلی ندارم و خودتان هم می دانید. من اگر آن خبرنگار به نشست ها بیاید، نمی آیم، زیرا به من بی احترامی کرد. اگر خدای ناکرده من به شما بی احترامی کنم، آیا شما حاضر هستید در نشست های خبری شرکت کنید؟

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بیان رکد: نشست مطبوعاتی یعنی خبرنگاران سوالات فنی بپرسد ولی آن خبرنگار به من می گوید برو و به اینجا نیا و ما تو را نمی خواهیم. مگر او چه کسی است که این گونه به من می گوید؟ اگر برای خبرنگاران مهم است، پس آن روزی که آن خبرنگار به من این گونه گفت، باید جلوی او را می گرفتید. این توقع دو نفره است. من تا پیش از این موضوع، همیشه در نشست های قبل و بعد از بازی ها شرکت می کردم. به هر حال جواب "های"، "هوی" است و هر عملی، عکس العملی دارد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: خدا را شکر بازی خوبی بود. ما دو سه بازی، بازیکنان کامل مان را در اختیار نداشتیم. امیدوارم 9 بازی باقی مانده هم به خیر و خوشی بگذرد. در جام حذفی نیز تمام توان مان را می گذاریم. روز اولی که من به این شهر آمدم، تنها یک قول دادم و این بود که جایگاه تیم را تک رقمی خواهم کرد. من نه قول جام حذفی و نه سهمیه آسیایی را دادم. من گفتم هدف مان این است که تیم برخلاف سال های قبل که آسانسوزی کار می کند، امسال ثبات داشته باشد و امسال به لطف خدا این گونه شده است اما یک سری دوستان می خواهند مسائل دیگری را گردن ما بگذارند که ما اصلا درباره آن ها حرفی نزدیم.

کمالوند ادامه داد: خدا را شکر اکنون جایگاه تک رقمی داریم و مدت ها است که در چنین جایگاهی هستیم. ما در ادامه به صورت متوالی بازی داریم و نفس هم نمی توانیم بکشیم و در این میان ممکن است دو بازی را هم از دست بدهیم. من کرار و پریرا، را برای بازی با استقلال تهران در جام حذفی نگه داشته بودم. نفرات ما محدود هستند و باید بتوانیم بهترین استفاده را از این نفرات داشته باشیم. اگر هم در یکی دو هفته نتایج دلخواه نبود، به این دلیل است.

وی گفت: اکنون هفته ششم دور برگشت است و ما در این بازه زمانی در نیم فصل اول نیز به اندازه همین الان، امتیاز داشتیم. خواهش من این است که شما خبرنگاران توقع را از سطح عموم مردم پایین آورید. باز هم می گویم ما به دنبال شکست دادن استقلال تهران در جام حذفی هستیم و تیم مان از هر نظر آماده است. اما اگر این اتفاق نیفتاد، هیچ چیزی را از دست نداده ایم ولی ان شاءالله به لطف خدا، تمام توان مان را می گذاریم تا برنده شویم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان خاطرنشان کرد: استقلال تیم خیلی بزرگی است و هواداران میلیونی دارد. این تیم پرمهره و از یک مربی تراز اول بهره می برد ولی ما هم صنعت نفت آبادان هستیم و با توجه به شرایط میزبانی مان مطمئن باشید که با تمام توان می جنگیم تا افتخار بزرگی را برای مردم آبادان رقم بزنیم.

وی درمورد بازی امروز نیز عنوان کرد: بازی خوب بود و امیدوارم علی کریمی همانطور که در فوتبال برای ما یک بازیکن کلاس جهانی و باعث آبروداری فوتبال مان بود، در مربیگری نیز همین راه را ادامه دهد. به او تبریک می گویم. سپیدرود رشت جزو معدود تیم هایی بود که امروز ضد فوتبال بازی نکرد و بازی خوب و هجومی داشت. دو تیم، فوتبال خوبی انجام دادند و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند.

کمالوند خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم از همین امشب وارد اردوی تیم می شوند تا برای بازی با استقلال تهران آماده شوند. در بازی با استقلال، مسائل روحی روانی بیشتر از فنی تأثیرگذار است. حریف بسیار سرحالی است. اگر به اصطلاح جمع‌مان جمع باشد، می توانیم در این دیدار هم موفق باشیم. تقابل بازی روز سه شنبه یک بازی دیدنی خواهد شد.

وی در پاسخ به ای سوال که آیا برابر استقلال تهران می توانیم منتظر سوپرایز در ترکیب نفت آبادان باشیم؟ عنوان کرد: احتمال این موضوع وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سواال که چرا در این بازی از غبیشاوی استفاده نکردید؟ گفت: در فوتبال دنیا، هیچ مربی و هیچ خبرنگاری، سوال و جواب شان این گونه نیست که چرا فلان بازیکن بازی نکرد، زیرا من یک هفته نفس به نفس تیم زندگی می کنم. به هر حال اگر غبیشانی امروز بازی می کرد، ریکانی در جریان بازی قرار نمی گرفت، در حالی که ما می خواهیم ریکانی را برای این که بتواند چند دقیقه در بازی با استقلال تهران به میدان برود، آماده کنیم. ان شاءالله تیم که به ثبات رسید و بالای 30 امتیاز کسب کردیم و به صورت قطعی در لیگ ماندیم، جتما از غبیشاوی و جوان تر ها استفاده می کنیم تا سرمایه ای برای نفت آبادان شود اما در این شرایط استفاده از آن ها کمی سخت است.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 حسین نظری 1396-11-06 01:08
اقا فراز عزیز ان خبرنگار خودش باید از (نمی گویم از این شهر) از فوتبال آبادان برود نه شما
هواداران واقعی صنعت نفت شما را دوست دارند.
به امید پیروزی
0 #2 کنار سیکلین آبادان 1396-11-08 18:28
تا آبادان هست شما هم هستید

نوشتن دیدگاه