فشردگی مسابقات موجب باخت ما شد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، فشردگی مسابقات را دلیل باخت مقابل پرسپولیس دانست.

فراز کمالوند در نشست خبری، اظهار کرد: از بازی، بازی خوبی بود البته بیش‌تر از سمت پرسپولیس. ما یک مشکل اساسی داشتیم و آن این بود که سومین بازی‌مان در ۱۰ روز اخیر بود. تا جایی که جان داشتیم بازی کردیم ولی در ۲۰ دقیقه پایانی کم آوردیم.

او افزود: از سازمان لیگ تقاضا دارم که بازی‌ها را طوری برنامه‌ریزی کند تا تیم‌هایی مثل ما از نظر بدنی کم نیاورند.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره صحبت‌های گل محمدی مبنی بر معاوضه ابراهیمی و شیمبا گفت: من هیچوقت اقدام به تضعیف تراکتورسازی نمی‌کنم. بحث اول این است که ابراهیمی در تراکتورسازی می‌ماند یا نه. اگر قرار باشد از تراکتورسازی جدا شود ما یکی از مشتریان او هستیم. ابراهیمی چند سال پیش به تیم ما آمد و احیا شد و زمانی که تراکتورسازی به او احتیاج داشت ما ابراهیمی را به این تیم بازگرداندیم. او تا زمانی که بازیکن تراکتورسازی است ما با او کاری نداریم.

کمالوند درباره مشکلات مالی این تیم گفت: طبق مصوبه مجلس وزارت نفت نمی‌تواند به تیم ما کمک مالی بکند. همین مشکل چند سال پیش برای نفت تهران به وجود آمد. در حال حاضر دنبال راهکاری هستیم تا مشکلات‌مان حل شود.

وی همچنین عنوان کرد: فشردگی مسابقات ما را اذیت کرد و ما در ۱۰ روز ۳ بازی کرده‌ایم. امروز همچنین یکی دو بازیکن ما هم روز خوبشان نبود. دوست ندارم درباره بازیکنانم صحبت کنم چون اگر بردی به دست می‌آید برای بازیکنان است و شکست هم برای من است. تنها می گویم یکی دو بازیکن ما روز خوبشان نبود.

او همچنین به برنامه ریزی سازمان لیگ انتقاد کرد و افزود: پرسپولیس بازی عقب اتفاده داشت اما نباید به ما فشار می آوردند. از سازمان لیگ خواهش کردیم بازی بعدی ما را عقب بیندازند.

سرمربی صنعت نفت همچنین بیان کرد: در چند سال اخیر نتایجی که ما گرفتیم بی سابقه بوده است. اگر بازیکن بگیریم، می توانیم نیم نگاهی به بالای جدول داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه