بازیکنان نمی‌خواستند با استقلال خوزستان بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: نمی‌دانم از این به بعد چه اتفاقی برای نفت می‌افتد و اگر مسئولان نمی‌خواهند تیم‌داری کنند به ما بگویند تا ما هم به مردم اعلام کنیم.

فراز کمالوند در نشست خبری پس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان، ‌اظهار کرد: ما برای این بازی نمی‌خواستیم به اهواز بیاییم چرا که بازیکنانم نمی‌خواستند بازی کنند و خواستار طلب قانونی‌شان از باشگاه بودند اما به خاطر این که این بازی دربی بود و همچنین به خاطر مردم آبادان که همه جور از تیم حمایت دارند به اهواز آمدیم.

وی بیان کرد: امروز یکی از بهترین بازی‌های تاریخ باشگاه نفت را بازیکنانم رقم زدند، همچنین با توجه به مشکلاتی که داریم نمی‌دانم بعد از این بازی چه اتفاقی می‌افتد. تیم‌های دیگر به خاطر مشکلاتی که دارند سر تمرینات نمی‌روند اما بازیکنان من این کار را انجام نداده‌اند.

کمالوند خاطرنشان کرد: نفت آبادان راهی را می‌رود که نفت تهران می‌رود و اگر قرار است تیم همانند نفت تهران متلاشی شود به ما اعلام کنند. تیم‌های استقلال خوزستان، سیاه جامگان و سپیدرود را نگاه کنید، آنها با مشکلات مالی در قعر جدول هستند ولی ما با وجود این مشکل در بالای جدول قرار گرفتیم و این جای ستایش دارد.

وی بیان کرد: میلاد جهانی و یکی دیگر از بازیکنانم تاکنون هیچ پولی دریافت نکرده‌اند و من جواب آنها را چگونه بدهم؟

کمالوند در پاسخ به سوال خبرنگاری که به نظر می‌رسد نفت آبادان به صورت سینوسی نتیجه گرفته است،‌ گفت: آیا شما با سرمربی نفت آبادان صحبت می‌کنید و می‌دانستید که من سرمربی نفت هستم؟ مگر قرار است ما مساوی نکنیم و در تمام بازی‌ها به برتری برسیم.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که نفت آبادان دارد من به خاطر مردم آبادان این‌جا مانده‌ام. به هر حال اگر نمی‌خواهند تیم‌داری کنند به ما بگویند تا ما هم این موضوع را به مردم اعلام کنیم.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 کنار سیکلین آبادان 1396-09-15 17:49
آبادان مظلوم هر چی می کشه از نفت اش و وزارت نفت است بس
این پول نفت آبادان کجا می ره خدا می دونه!

نوشتن دیدگاه