نمایندگان قاطعانه از نیروهای بومی حمایت می‌کنند

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع اعتراضی جوانان آبادانی مقابل فرمانداری آبادان در خصوص به کارگیری نیروهای غیربومی گفت: تجمعات باید بر اساس روال قانونی انجام شود و ضمن آنکه نمایندگان با دریافت پیام جوانان آبادانی به طور جدی و قاطعانه به دنبال رفاع از حقوق آنها هستند.

جلیل مختار امروز اظهار کرد: تجمع اخیر جوانان جویای کار در مقابل فرمانداری آبادان نباید ادامه داشته باشد و این افراد باید به قانون تمکین کنند.

وی افزود: تجمعات باید بر اساس روال قانونی و با کسب اجازه از مراجع ذیصلاح انجام شود تا امکان سوء استفاده از آن فراهم نشود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعتراض به جذب نیروهای غیر بومی یک حق است و قطعا نمایندگان مردم آبادان در این خصوص ساکت نخواهند نشست.

وی تصریح کرد: نمایندگان پیام تجمع‌کنندگان مقابل فرمانداری را دریافت کردند و قاطعانه به دنبال پیگیری و حل این مشکل هستند.

وی ادامه داد: انتظار جدی داریم فرماندار آبادان انتظارات جوانان را به شکل جدی پیگیری و حل کنند و در خصوص اقدامات انجام شده اطلاع‌رسانی کنند.

مختار گفت: ما از هر مدیری که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشد حمایت می‌کنیم و در مقابل هر اقدامی که منافع و مصالح مردم و شهر را نادیده بگیرد می‌ایستیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: حل مشکلات به حق مردم انتظار جدی نمایندگان از همه مسئولان است.

نوشتن دیدگاه