در جام‌حذفی با پرسپولیس و استقلال بازی کنیم، راحت‌ترم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: اگر در جام حذفی برابر پرسپولیس و استقلال قرار بگیریم، راحت تر هستم، چرا که برابر تیم لیگ برتری، بازیکنم متوجه می شود که باید حواس خود را بیشتر جمع کند.

فراز کمالوند پس از پیروزی برابر داماش گیلان در یک‌هشتم نهایی جام حذفی، اظهار کرد: بابت این برد خدا را شاکریم. می دانستم پس از دو برد پی در پی، غرور در وجود بازیکنانم است و همین اتفاق در بازی با سپیدرود هم برای ما افتاد.

وی بیان کرد: من طی هفته گذشته به بازیکنانم توصیه کرده ام بودم که این بازی را جدی بگیرید و این دیدار شوخی نیست. ما در این مسابقه 10 موقعیت گلزنی داشتیم و حریف یک فرصت داشت که همان هم گل شد و ما کمی بدشانسی هم آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: برخی به من می گفتند که از بازیکنان جوان تر هم استفاده کن و من امروز متوجه شدم که بین بازیکنانم فرق است و دیدید تجربه بازیکنانی مثل پریرا و کرار برای ما مشکل گشا بود، البته لطف خدا و اهل بیت بود که برابر مردم شرمنده نشدیم.

 

وی افزود: امروز قدم بزرگی برداشتیم و صعود خوبی به جمع هشت تیم داشتیم. من اگر در جام حذفی برابر پرسپولیس و استقلال قرار بگیریم، راحت تر هستم، چرا که برابر تیم لیگ برتری، بازیکنم متوجه می شود که باید حواس خود را بیشتر جمع کند.

در نیمه اول این دیدار بازیکنانم مانند رستم در زمین ایستاده بودند و فکر می کردند با ندویدند و فقط پاس دادن، می توانند حریف داماش شوند، در حالی که حریف فوق العاده بازی کرد. امیدوارم بازیکنام از این بازی درس عبرت گرفته باشند و بدانند هیچ تیمی از پیش قابل پیش بینی نیست.

کمالوند افزود: حقیقتا پس از گلی که زدیم، فکر نمی کردم که گل تساوی را دریافت کنیم و غیر منتظره بود. به هر حال با این برد بازیکنانم کار بزرگی انجام دادند و به همه تبریک می گویم و اگر امروز کمی بازیگوشی کردند، به دلیل دو برد متوالی مان در لیگ برتر بود و با غرور وارد بازی شدند.

وی خطاب به هواداران تیمش، عنوان کرد: آن تماشاگر نفت را در نیم ساعت پایانی بازی دیدیم. هواداران باید از ابتدا پشت تیم باشند و این طوفانی که در نیم ساعت پایانی به را انداختند، اگر از ابتدا بود همان نیمه اول کار را تمام کرده بودیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من متوجه شدم که برای استفاده از بازیکنان، فاصله آن ها با هم چقدر است و در ادامه برای بازی دادن به برخی بازیکنان بیشتر سخت گیری می کنم. این که گفته می شود در یک بازی به پریرا استراحت بدهید را نمی توانم انجام دهم، چراکه فوتبال شوخی بردار نیست. یادتان باشد در جام حذفی سال گذشته تیم قشقایی، پرسپولیس را شکست داد.

وی درباره داوری هم عنوان کرد: الان که بردیم می خواهم این ها را بگویم؛ قطعا روی شیمبا خطا شد و پنالتی بود و توپی هم که گل شد، اما از خط عبور نکرد و بعد بازی هم به رختکن داوران رفتم و به آن ها گفتم که پس از این گل هم اعتراض نکردیم ولی ممکن بود همین گل، سرنوشت یک تیم را تغییر دهد. ممکن بود بازی به ضربات پنالتی کشیده شود و ما شکست می خوردیم.

کمالوند بیان کرد: داماش مردانه جنگید، البته در این دیدار حریف کمی وقت را تلف کرد و 17 بار برانکارد وارد زمین شد و اگر می خواهیم فوتبال پیشرفت کند باید این گونه نباشیم.

وی عنوان کرد: این تیم در ادامه برای این که در بین سه چهار تیم بالای جدول قرار بگیرد، یک تیم منسجم می خواهد. با چهار پنج بازیکن مذاکره کرده ام و اگر در نیم فصل سه نفر از این تعداد را جذب کنیم، خوب است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درخصوص مصدومیت حسین بغلانی نیز گفت: او دچار کشیدگی کشاله ران شده است و حداقل تا 20 روز آینده نمی تواند بازی کند.

نوشتن دیدگاه