فقط قهرمانی می‌خواهیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان گفت: فردی که آن صحبت‌ها را در مورد من انجام داده بیشتر به تخریب خود دامن زده و کار اشتباهی را صورت داده است و تماس‌هایی که از سوی بازیکنان و فدراسیون با من می‌شود دال بر این موضوع است.

زهرا مرتضی‌زاده امروز در پاسخ به اظهارات یکی از مربیان لیگ برتر اظهار کرد: صحبت‌هایی که در مورد من انجام شده دروغ بوده و رزومه غلطی از من در رسانه‌ها منتشر شده که آن را به شدت تکذیب می‌کنم، من 10 سال است که کار مربیگری را آغاز کرده‌ام نه دو سال، اما در کل من به دنبال تنش نیستم.

وی ادامه داد: تمام تلاشم در دوران مربیگری برای این بود که بسکتبال بانوان آبادان و خوزستان را به جایگاه مناسبی در سطح کشور برسانم و خوشحالم که به این سطح رسیده است.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان تصریح کرد: فردی که آن صحبت‌ها را در مورد من انجام داده بیشتر به تخریب خود دامن زده و کار اشتباهی را صورت داده و تماس‌هایی که از سوی بازیکنان و فدراسیون با من می‌شود دال بر این موضوع است.

 

مرتضی‌زاده یادآور شد: تیم ما نیز شرایط خوبی را سپری کرده و خود را برای آغاز رقابت‌های این فصل آماده می‌کند، تعداد و فشار تمرینات را بالا برده‌ایم و روی شرایط بدنی بازیکنان کار می‌کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه فصل گذشته یک تیم یکدست و هماهنگی را در اختیار داشتیم، تغییر چندانی را در ترکیب این تیم به وجود نیاورده و سعی در حفظ اسکلت تیمی کردیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان عنوان کرد: فصل گذشته همه جایگاه تیم را در چهار تیم نخست تصور می‌کردند اما با اختلاف ناچیزی نایب‌قهرمان شدیم.

مرتضی‌زاده در خصوص تغییرات تیمیش برای فصل جدید اشاره کرد: فقط دو بازیکن جدید به تیم اضافه شده‌اند که از تیم‌های گاز تهران و اصفهان به آبادان آماده‌اند و سال گذشته در خدمت تیم کوشا بوده‌اند که در فصل جاری منحل شده است و کسی نمی‌تواند ادعای مالکیتی برای آنان داشته باشد، در حالی که از بازیکنانی که مربی مذکور عنوان کرده تقاضای زیادی برای حضور در آبادان داشتم اما نپذیرفتم.

وی در خصوص احتمال جذب بازیکن خارجی برای تیمش گفت: جذب بازیکن خارجی نیز برای فصل جدید به شرایط تیم بستگی دارد، در فصل جدید یک یا دو رقیب سر سخت خواهیم داشت، اگر در مراحل بالا نیروی موجود جوابگوی ما برای کسب عنوان قهرمانی نبود، قطعا بازیکن خارجی نیز جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان در پایان، در خصوص اینکه چه جایگاهی را برای تیمش در انتهای فصل جدید متصور است، خاطرنشان کرد: قطعا به دنبال کسب عنوان قهرمانی در کشور هستیم و نگاهی به کسب سهمیه باشگاه‌های غرب آسیا نیز دوخته‌ایم.

نوشتن دیدگاه