با بیش از یک گل باید استقلال را می‌بردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: زیاده‌خواه نیستم، اما مستحق برد با بیش از یک گل بودیم.

فراز کمالوند پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: از همه هواداران عزیزی که از ساعت‌ها قبل از بازی در گرمای 55 در جه آبادان حاضر شدند و تا دقیقه 90 تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم این برد را به آنها و پدر مرحومم تقدیم می‌کنم که خوشحال است که در شهری که به دنیا آمده پیروز شدیم.

هیچ وقت زیاده خواه نیستیم اما استحقاق پیروزی بیش از یک گل را داشتیم و یک موقعیت گل به استقلال ندادیم اما 4 موقعیت صدرصد گلزنی را از دست دادیم.

شور هواداران باعث شد خیلی زود روی غلتک بیفتیم. این تیم اگر مورد حمایت قرار بگیرد بهتر می‌شود هنوز نتوانسته‌ایم که پول قرارداد بازیکنان را بدهیم.

اما مسئولان و مدیران باشگاه و منطقه آزاد و پالایشگاه پشت تیم هستند. مردم می‌گفتند سه بار پشت سر هم به استقلال باخته‌ایم.

نباید از ارزش های فنی استقلال کم کنیم اما اگر توپ های شیمبا و کرار گل می‌شد نتیجه ای غیر قابل باور رخ می‌داد.

 

کمالوند افزود: من قبل از بازی‌ هم گفتم برد این بازی خیلی خوشحالم نمی‌کند و باخت آن هم خیلی مهم نیست اما خوشحالم که پیروز شدیم.

وی در مورد مصدومیت مرتضی اسدی گفت: پای اسدی یک ضربه خورد و خیلی نگرانش بودم که دچار پارگی عضله نشده باشد که خوشبختانه اینگونه نیست.

از نظر روحی خودم به او وابسته ام با تعویض او بغلانی به تیم آمد که باید از او هم تشکر کنم که تیم را به خوبی مدیریت کرد. فکر می‌کنم مصدومیت مرتضی هم جدی نباشد.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: برد و باخت این بازی مهم نبود تیم ما از هفته‌های آینده بهتر و هماهنگ‌تر خواهد شد و با حمایت هواداران زودتر روی غلتک افتادیم. تمام بازیکنان ما خوب کار کردند. مگنو تمام توپ‌های اول را زد.

در اینجا هم باید به آن عده قلیلی که همیشه توی کار صنعت نفت می‌گذارند بگویم داستان‌شان را جمع کنند و بروند. دیگر وقت آن است که صنعت نفت پا بگیرد. من قول داده‌ام این تیم رتبه تک رقمی بیاورد.

وی در مورد بازی خوب جاسم کرار نیز گفت: روزی که خواستم کرار بیاید، همه می‌گفتند او حاشیه دارد اما دیدید که چقدر خوب بازی کرد. از همان اول هم گفتم بگذارید کرار بیاید مدیریت او با من.

من جاسم کرار را به ایران و تراکتورسازی آوردم. قطعا او در بازی‌های آینده با تیم هم هماهنگ‌تر خواهد شد.

کمالوند در مورد اینکه بازی هفته آینده را چگونه می‌بینید، اظهار داشت: اجازه بدهید تا فردا صبح خوشحالی کنیم.

نوشتن دیدگاه