شخصیت تیمی قابل توجهی را برای صنعت نفت می سازیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خطاب به مردم و هواداران گفت: ایمان داشته باشید که امسال شخصیت تیمی قابل توجه و اعتنایی را برای صنعت نفت به وجود می‌آوریم.

فراز کمالوند با درخواست از هواداران برای حمایت از تیم صنعت نفت تا پایان لیگ افزود: هنگامی که بسیاری از تیم‌های فعلی ایران وجود خارجی نداشتند، آبادان، پنج تا ۶ بازیکن در تیم ملی داشت اما امروز این شهر زمینی برای تمرین تیم های فوتبالش ندارد.

وی اظهار کرد: مردم آبادان اگر دوست دارند که صنعت نفت شبیه تیم تراکتورسازی به ثبات فوتبالی برسد نباید اجازه دهند که خللی در هواداریشان نسبت به این تیم وارد شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم تا حمایتشان از تیم را به یک یا دو بازی ختم نکنند و تا پایان فصل کنار ما باشند، به هر حال به دلیل اضافه شدن ۱۰ تا ۱۱ بازیکن جدید ممکن است در ابتدای راه مشکلاتی داشته باشیم لذا هواداران باید صبوری کنند.

کمالوند گفت: به مردم فهیم و خوب آبادان قول می‌دهم که در پایان فصل جایگاه تیممان در نیمه بالای جدول و تک رقمی خواهد شد، تاکنون هیچ تیمی را نینداخته‌ام و با هیچ تیمی در جایگاه دو رقمی قرار نگرفتم، به مردم آبادان دروغ نمی گویم.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از رعایت سلسه مراتب در بحث مربیگری و رها نکردن تیم هایی که عهده دار سرمربی گریشان بوده در نیمه راه، به عنوان دو ویژگی خاص خود نام برد و افزود: آبادان سرزمین مادری ام است و امیدوارم روزی صنعت نفت را در جام باشگاه های آسیا ببینم.

کمالوند با اشاره به اینکه معتقدم بی عدالتی است اگر به این مردم خدمت نکنیم، اظهار کرد: شهر آبادان و هواداران صنعت نفت برایم مهم اند، دلم می سوزد وقتی می بینم شهری که روزگاری به لندن پرواز مستقیم داشته امروز از داشتن یک پارک مناسب بی بهره است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از صمیم قلب دوست داشتم تمرینات تیمی مان را در آبادان و در کنار هواداران خونگرم و پرشور که انگیزه بالایی به ما می دهند، دنبال کنیم اما نبود زمین تمرینی از یک سو و وجود گرمای بالای هوا که انجام تمرین صبح و عصر را ناممکن می کرد، سبب شد تا ما تمریناتمان را در بیرون از آبادان دنبال کنیم.

کمالوند با اشاره به برگزاری سه اردوی داخلی و خارجی پیش از شروع بازیهای فصل جدید، افزود: تیم صنعت نفت به طور مجموع در ۲۳ روز ۵۴ بار تمرین داشت که از این تعداد، ۲۹ جلسه تمرینی شامل ۱۲جلسه هوازی، ۸ جلسه کار با وزنه و ۹ جلسه تاکتیکی را در اردوی کردان، ۱۰ جلسه تمرینی تاکتیکی، ۳ بازی دوستانه و ۳ جلسه کار با وزنه را در ترکیه و ۶ جلسه تمرینی و یک بازی تدارکاتی را تهران به انجام رساندیم.

وی اظهار کرد: زمین پیروز به دلیل میزبانی از تمرینات و مسابقات بسیار سفت و سخت شده بود به طوری که بازیکنانی همچون نیک‌نفس، عبداله‌زاده و بغلانی به دلیل تمرین در این زمین همگی از ناحیه استخوانی بیرون کشکک درد شدید دارند.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: در زمان حاضر با ورود دستگاه هواده این زمین در حال نرم شدن است که امید می رود تا ظرف ۱۵ روز آینده این زمین آماده شود، از شهردار آبادان می خواهیم تا اجازه تمرین تیم صنعت نفت در زمین این شهرداری به طور موقت را بدهد.

کمالوند یادآور شد: از عیسی زاده مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت به دلیل زحمات ۲۴ ساعته اش برای پیگیری امور تیم قدردانی می کنم.

وی که به گفته خودش، پدر، مادر، برادر و خواهرش متولد آبادان هستند، گفت: بسیار دوست داشتم تا در زمان حیات پدرم در آبادان به امر مربیگری مشغول شوم، عیسی‌زاده ۵ سال در مورد حضورم در آبادان به من پیشنهاد می‌داد اما می‌خواستم روزی به صنعت نفت بیایم که بتوانم به خواسته هواداران جامعه عمل بپوشانم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه قصد داریم تا صنعت نفت را از فضای آماتور دور و حرفه ای کنیم، افزود: لوازم کمک آموزشی و تمرینی‌ای را آوردیم که در ایران تنها پرسپولیس و تیم ملی از آن بهره مندند، بازیکنان ما امسال با پوشیدن بالاپوش gps محک زده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه انتقاد خوب را با جان دل قبول می‌کنم به شرط آنکه منصفانه باشد و با نیت تخریب گفته نشود، گفت: تمام تیم‌های لیگ برتری سابقه قهرمانی در یکی از جام‌ها و یا دوم و سوم شدن در لیگ را دارند، اما اینکه چرا صنعت نفت با این همه سابقه تاکنون هیچ عنوان شاخصی در فوتبال ایران نداشته به عقیده من دلیل اصلی اش آنست که یکسری از افراد مانع حرکت رو به جلو تیم می شوند.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با قدردانی از حمایت و همراهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی نفت آبادان از تیم صنعت نفت، گفت: تیم صنعت نفت تنها ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته بودجه اش افزایش یافته و در جذب بازیکن نیز کیفیت را جایگزین کمیت کردیم.

کمالوند با بیان اینکه گفته می شد بازیکن بزرگ به آبادان نمی‌آید، افزود: معتقدم بازیکن بزرگ باید آرزوی بازی در آبادان را داشته باشد، در زمان حاضرشش بازیکن بزرگ را جذب کرده ایم و اگر قانون سهیمه لیگ نبود تا ۱۵ بازیکن نامدار را به آبادان می‌آوردم.

وی درباره بازیکنان پیشین تیم صنعت نفت اظهار کرد: در مورد انتخاب بازیکن موضوع اعتقاد و سلیقه در میان بوده و البته گذشته دیگر فراموش شده است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: در زمان حاضر چند جوان خوب در تیم داریم که در کنار بازیکنان با تجربه انگیزه می‌گیرند، «مرتضی اسدی» از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است و در تمام تست های تمرینی ما همیشه یا نفر اول و یا دوم بوده، «حسین بغلانی» نیز انسانیت، احترام به پیشکسوت، بزرگ‌منشی و پهلوانی را با اهدای بازوبند کاپیتانی تعریف کرد.

کمالوند یادآور شد: «جاسم کرار» را من به فوتبال آوردم و رابطه بسیار خوب دو طرفه‌ای میان من و او وجود دارد، مطمئن باشید که امسال کم‌حاشیه‌ترین سال این بازیکن در فوتبال ایران است.

وی در پایان عنوان کرد: «شیبما» (لوسیانو پریرا) با دو قهرمانی در ایران و به ثمر رساندن ۵۰ گل در کشورمان، «جاسم کرار» با ۶۵ بازی ملی، دو قهرمانی در لیگ برزیل و رویارویی با تیم‌هایی همچون برزیل، فرانسه و آگوستو به عنوان تنها بازیکن برزیلی تاریخ فوتبال ایران است که به تیم صنعت نفت آمده است.

نوشتن دیدگاه