مدت مرخصی خودرهای پلاک اروند افزایش یافت

 

استاندار خوزستان از افزایش زمان مرخصی خودورهای پلاک اروند به مدت زمان دو ماه خبر داد و گفت: با موافقت گمرک ایران، مدت زمان مرخصی خودروهای پلاک اروند دو ماه شد.

غلامرضا شریعتی اظهار کرد: با موافقتی که از سوی رییس کل گمرک ایران صورت گرفت، زمان مرخصی خودروهای پلاک اروند به دو ماه افزایش یافت.

وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی ویژه استان خوزستان و در راستای رفاه حال شهروندان و درخواست های مکرری که در این زمینه وجود داشت پیگیر افزایش زمان مرخصی خودروهای پلاک اروند شدیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: با مکاتبات و پیگیری هایی که در این زمینه صورت گرفت سرانجام مجوز رسمی افزایش مرخصی خودروهای پلاک اروند از یک ماه به دو ماه از سوی گمرک ایران صادر شد.

شریعتی عنوان کرد: این مرخصی با فاصله زمانی حداقل یک ماهه و دو مرتبه در سال به دارندگان این خودروها، اختصاص داده می شود و شهروندان می توانند از این مزیت ایجاد شده استفاده کنند.

 

بر اساس این گزارش، مدارک مورد نیاز برای گرفتن مرخصی خودروهای پلاک اروند شامل اصل و کپی پروانه سبز گمرکی (پروانه تردد)، اصل و کپی تمام مدارک خودرو (برگه شناسنامه خودرو، بیمه نامه، کارت خودرو)، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو (صاحب سند) ، نداشتن خلافی از پلیس +۱۰ ( مدت اعتبار خلافی تا هفت روز )، کپی مدارک شناسایی مالک و ضامن خودرو، و چک معتبر بانکی برای تضمین است.

بیش از ۳۰ هزار خودروی پلاک اروند در سطح خوزستان تردد می کنند.

دیدگاه‌ها  

0 #1 عمو عباس 1398-05-20 08:13
درود بر استاندار سخت کوش شریعتی دوستت داریم

نوشتن دیدگاه