کشتی منطقه آزاد اروند به گل نشسته ، مسئولان چاره اندیشی کنند

 

امام جمعه آبادان با انتقاد از منطقه آزاد اروند گفت: کشتی منطقه آزاد اروند به گل نشسته و مسئولان و نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی باید در این رابطه چاره اندیشی کنند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در جلسه شورای اداری آبادان اینکه کشتی منطقه آزاد اروند به گل نشسته، گفت: از مدیران منطقه آزاد به شدت ناراحتیم چون برنامه و سازمان دهی مدونی برای حرکت چرخ تولید در منطقه آزاد اروند ندارند.

وی اظهار داشت: منطقه آزاد اروند چالش‌های جدی دارد و برای رفع این چالش‌ها باید نماینده‌های مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی کمک کنند، فریاد بزنند و وارد میدان شوند تا مسائل و مشکلات این منطقه حل شود.

حجت الاسلام ابراهیمی پور افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری نام گذاری رونق صنعت و تولید نامگذاری شده باید شاهد توسعه صنعت و رونق تولید در منطقه آزاد اروند باشیم.

امام جمعه آبادان از کاهش مبادلات تجاری در آبادان انتقاد کرد و گفت: بسته شدن دروازه‌های آبادان به روی کالاهای وارداتی و صادراتی به خاطر بالا رفتن نرخ دلار تفکری غیر عقلانی است و مشخص است که کسان دیگری منطقه را مدیریت می‌کنند.

حجت الاسلام ابرهیمی پور حضور مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی در آئین‌های مذهبی و نماز جمعه را ضروری بیان کرد و گفت: میز خدمت بعد از ماه مبارک رمضان برای خدمت رسانی به مردم در مصلای جمعه آبادان آغاز به کار می‌کند و مردم از اینکه مسئولان و مدیران را در آئین‌ها و مراسم مذهبی کنار خود می بییند و مسائل و مشکلات آنها را رصد می‌کنند، امیدوار می‌شوند.

دیدگاه‌ها  

+4 #1 شهروند 1398-03-09 19:06
در منطقه آزاد اروند واردات همه چیز ممنوع است ، از خودرو گرفته تا لوازم خانگی
اما در گناوه از یخچال ساید بای ساید تا ال سی دی و لوازم یدکی خودرو به راحتی از گمرک خارج می شود
به نظر می رسد عده ای مانع رونق اقتصادی و تجاری آبادان و خرمشهر هستن

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند