شهرداری با ممانعت از انتقال تجهیزات پالایشگاه تخلف کرده است

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: شهرداری آبادان با ممانعت از انتقال تجهیزات فاز2 پالایشگاه آبادان تخلف کرده و باید پاسخگو باشد.

شهرداری آبادان به دلیل آنچه که طلب خود بابت عوارض عنوان کرده بامداد چهارشنبه از ورود تجهیزات سنگین نفتی به فاز 2 پالایشگاه آبادان جلوگیری کرد.

حسین حمیدپور شهردار آبادان مدعی است فاز 2 پالایشگاه 600 میلیارد ریال بابت عوارض به این شهرداری یدهکار است و بدهی خود را پرداخت نمی کند.

 

سید زین العابدین موسوی روز چهارشنبه افزود: مسئولیت تکرار چنین رفتارهایی متوجه شهرداری است و شهرداری ناتوانی خود را در تامین حقوق کارکنان به گردن دستگاه های اجرایی نیندازد.

وی افزود: شهرداری آبادان علاوه بر محدوده شهر در حریم شهر هم مسئولیت های دارد که هیچگاه آنها را انجام نداده و در این زمینه تخلف کرده است.

موسوی در عین حال بر لزوم تسریع در پرداخت بدهی دستگاه های اجرایی ، شرکت ها و سازمان ها به شهرداری آبادان تاکید کرد و اظهار داشت: دستگاه های اجرایی موظف اند پس از اثبات مطالبات سریعا نسبت به برنامه ریزی و پرداخت بدهی خود به شهرداری اقدام کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان اظهار داشت: کارکنان خدوم شهرداری نیازمند توجه جدی تر هستند و از شهردار انتظار می رود هرچه سریعتر برنامه زمانبندی برای تسویه مطالبات کارکنان خود را به فرمانداری آبادان اعلام کند.

عملیات اجرایی احداث فاز 2 پالایشگاه آبادان بهمن ماه سال 1395 آغاز شد.

با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث می شود.

ارتقاء سطح کیفی محصولات به یورو 4 و 5 ، ارتقاء سطح زیست محیطی منطقه ، نوسازی و سوددهی پالایشگاه از دستاوردهای این پروژه بزرگ است.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 مهرداد 1398-02-27 10:14
همانطور که شهرداری آبادان و نیروی انتظامی طبق وظیفه قانونیشان، جلوگیری می کند از دستفروشهای سد معبری که از زندگی و هستی ساقط می شوند و دست به خودسوزی می زنند
باید این آقازاده ها و مفسدان (نفتی، پالایشگاهی و پتروشیمی) آبادان و تهران را که باعث (آلودگی شهر،خرابی ویرانی خیابانها،معابر و گرانی صرف در منطقه شده اند) را به قوه قضائیه و مدعی العموم بسپارند

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند