مقتدایی برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد

 

عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان که خرداد ماه امسال بعد از دو سال توسط دولت کنار گذاشته شده بود امروز برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان که از مدت‌ها پیش بحث کاندیداتوریش در انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده بود امروز با ارسال یادداشتی به رسانه‌ها رسما ورود خود را به انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

وی در این یادداشت عنوان کرد: «تصمیم گرفته‌ام خود را به‌عنوان یکی از گزینه‌های کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری در معرض نقد و بررسی مردم قرار دهم تا این دوره از انتخابات تجربه‌ای جدید که همان معرفی کاندیداها توسط بدنه و کف جامعه است کسب شود.»

مقتدایی سابقه عضویت در شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و همچنین استانداری استان‌های خوزستان و هرمزگان در دولت اصلاحات و همچنین استاندار خوزستان بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید را در کارنامه خود دارد که به دلیل اختلاف با برخی اعضای هیات‌دولت بنا به گفته خودش توسط شخص رئیس جمهور از سمتش برکنار شد.

دیدگاه‌ها  

+5 #1 آبادانی 1395-11-09 21:03
شعار تبلیغاتی ستاد: تردد پلاک اروند در سراسر ایران!
0 #2 یک خوزستانی 1396-01-26 18:40
در صورت ورود دکتر مقتدایی در عرصه انتخابات بنده و خانواده ام به عنوان یک خوزستانی از ایشان حمایت قاطع خود را اعلام می کنیم . مقتدایی خود را فدای خوزستان کرد پس حق ایشان است که همه خوزستان از ایشان حمایت کند

نوشتن دیدگاه