پذیرش دانشجو در پردیس بین‌المللی اروند از سال تحصیلی جدید

رئیس پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند (استان خوزستان) از پذیرش دانشجو در این مرکز بین‌المللی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

ناصر اقبالی ضمن قدردانی از رئیس فعلی منطقه آزاد اروند اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد اروند، تأسیس این واحد دانشگاهی بین المللی که مأموریت آموزش در سطح تحصیلات تکمیلی را بر عهده دارد، امکان پذیر کرد.

وی اضافه کرد: راه اندازی ناحیه نوآوری با کمک سازمان منطقه آزاد اروند و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان یکی دیگر از برنامه‌های دانشگاه است. پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند به دنبال حمایت از متخصصان و کارآفرینان بومی مستقر در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی استان خوزستان است که در یک سازماندهی هماهنگ با پارک علم و فناوری دانشگاه‌های استان و شرکت‌های دانش بنیان خوزستانی در منطقه آزاد اروند به فعالیت علمی - تحقیقاتی پرداخته و از ظرفیت‌های ملی کشور برخوردار شوند.

رئیس پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند ضمن تبیین فرصت و ظرفیت پیش آمده در بخش آموزش عالی استان خوزستان افزود: استفاده از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان بومی در دستور کار پردیس بین المللی دانشگاه تربیت مدرس منطقه آزاد اروند قرار دارد.

گفتنی است، پردیس بین المللی اروند در منطقه آزاد اروند شهرستان‌های آبادان و خرمشهر واقع شده است.

راه اندازی این مرکز در اردیبهشت ماه سال جاری به تصویب ریاست جمهوری، هیأت امنا و متعاقب آن شورای گسترش وزارت علوم رسید.

نوشتن دیدگاه