پيام تسليت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند در پی درگذشت همکاران کتابدار آبادان

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در پی درگذشت آقایان ؛ علی نواصر و فهد وادیان از همکاران کتابدار کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان در اثر تصادف ،پیام تسلیت صادر کرد.

در متن این پیام تسلیت آمده است : «و بشّر الصّابرین الّذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انّا للّه و انا الیه راجعون»

هر از گاه در گذر زمان و عبور بی صدای ثانیه ها، جرس کاروان از رحیل مسافری دیگر خبر می دهد. اندوه از دست دادن نا به هنگام هر عزیزی چنان تلخ است که هیچ عبارتی را دراین مقام یارای مرهم نهادن نیست و چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست چرا که این فراق چون عمر آن عزیز کوتاه است.

با کمال تاسف و دلی پر درد و دیدگانی نشسته بر شبنم اشک، به اطّلاع می رسانیم که دوستان و همکار عزیزمان آقایان ؛ علی نواصر و فهد وادیان از همکاران کتابدار کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان که همواره با مهربانی و لبخندی دلنشین در عرصه فرهنگ نقش آفرینی می کردند ، در اثر تصادف از میانمان رفتند و ما را با داغ جانکاه و تلخ فراقشان تنها گذاشتند.

مدیران و پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند( شهرستان های آبادان و خرمشهر) ضایعه فقدان این عزیزان را به خانواده محترم و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می نماید و از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت واسعه و علوّ درجات و برای بازماندگان صبر جزیل طلب می کند.

روحشان شاد یادشان گرامی باد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند

نوشتن دیدگاه