بازیکنان صنعت نفت آبادان در آستانه فسخ قرارداد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت می گوید از روند رو به رشد تیمش راضی است اما ممکن است بازیکنان تیمش به دلیل مسائل مالی قراردادشان را فسخ کنند!

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر هوادار اظهار کرد: بازی بسیار سختی داریم. جایگاه دو تیم در جدول نزدیک است و با توجه به این که ما فضای آسیب روحی در حوزه مالی داریم، امیدوارم بازیکنانم مثل بازی قبل در حین بازی مشکلات را فراموش کنند و برنده از زمین خارج شویم.

وی ادامه داد: بعد از این دیدار اردوی ما در تهران ادامه خواهد داشت و به فاضله خیلی کم باید با خیبر در جام حذفی بازی کنیم و سپس به فاصله ۵ روز برابر تیم خوب ذوب‌آهن قرار بگیریم. امیدوارم در این فاصله به مشکلات عجیب و غریب برنخوریم و بازیکنان دریافتی داشته باشند.

بازیکنان تیم ما در آستانه فسخ قرارداد هستند و مدیران باشگاه در حال تلاش شبانه‌روزی هستند تا مشکلات حل شود. زمانی که من نفت تهران بودم، عزمی برای پرداخت قراردادها نبود اما مدیران پالایشگاه نفت با تغییر وزیر نگاه ویژه‌ای دارند و امیدوارم این پرداختی ها زودتر صورت بگیرد.

منصوریان درباره این سوال که چقدر از تیمش در نیم‌فصل لیگ بیست و یکم راضی بوده است، عنوان کرد: آخرین بازی نیم‌فصل خود را دیدار با ذوب‌آهن می‌دانیم اما اگر طبق تعداد بازی بخواهم نظر دهم و ۳ امتیاز بازی فردا را در نظر بگیرم، ۱۹ امتیاز با این مشکلات عدیده‌ای که داریم بد نیست. شما می دانید آماده کردن یک تیم زخمی، از نظر مالی چقدر سخت است.

این را به این مورد اضافه کنید که من در ۴ هفته ابتدایی کنار تیم نبودم. روند رو به رشد تیم را خیلی خوب می پسندم. در آینده از این نسلی که با من کار می‌کنند، صحبت خواهد شد و ۲ استعداد ملی بسیار خوب داریم. این‌ها اگر باهوش و با انضباط باشند و به فکر فوتبال باشند، می توانند حداقل ۵۰ بازی ملی داشته باشند.

سرمربی صنعت نفت آبادان در خصوص تیم حریف گفت: عنایتی برادر من است و تیم خوبی جمع کرده است. نام تیمش هوادار است اما بدون هوادار است و پاسخگویی خاصی نباید داشته باشد. تیمش خوب فوتبال بازی می کند و شایستگی بالایی دارد.

نوشتن دیدگاه