۲۶ درصد صندوق های انتخابات شورای شهر آبادان بازشماری می‌شود

فرماندار آبادان بر رسیدگی به همه اعتراضات دریافتی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر تأکید کرد و گفت: بازشماری ۲۶ درصد صندوق‌ها نهایی شد.

سید زین‌العابدین موسوی عصر شنبه از رسیدگی به همه اعتراضات دریافتی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر خبر داد و اظهار کرد: امروز یک جلسه ۶ ساعته به طور مشترک میان هیئت‌های اجرایی و نظارت برگزار و با بررسی و بحث پیرامون بازشماری صندوق‌های مورد اعتراض، بازشماری ۲۶ درصد از کل صندوق‌ها نهایی شد.

وی افزود :۶ گروه متشکل و مرکب از هیئت‌های اجرایی - نظارت و بازرسی با حضور نمایندگان دادستان و اداره اطلاعات و دعوت از امام جمعه در همین خصوص تشکیل شده که کار بازشماری را با حضور نمایندگان انجام می‌دهند.

فرماندار آبادان با بیان اینکه حتی از منتخبان اعلام شده نیز دعوت شده تا بر بازشماری نظارت کنند تا هیچ شبهه‌ای مطرح نباشد، تأکید کرد: ساعت ۱۷ امروز کار بازشماری صندوق‌ها انجام خواهد شد و نتیجه حاصله از بازشماری آرا در نتیجه نهایی اعمال می‌شود.

موسوی تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین ابعاد صیانت از آرای مردم رسیدگی به اعتراضات است و پس از مطابقت صورت‌جلسات، بازشماری با صورت‌جلسات اصلی نتیجه نهایی اعلام خواهد شد که پس از اتمام کار نتایج به مردم آبادان اعلام می‌شود.

نوشتن دیدگاه