فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان آبادان تعلیق شد

رییس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان و کم‌شنوایان این شهرستان به‌ دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا تعلیق شد.

علی رضایی‌شکیب شنبه شب اظهار داشت: فعالیت این هیات ورزشی به دلیل برگزاری مسابقات بدون اخذ مجوز از ستاد مقابله با کرونا و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی تا رسیدگی و صدور رای از سوی کمیته انضباطی به حالت تعلیق درآمد.

‌وی افزود: متاسفانه به ‌رغم هشدار در خصوص رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا پیرامون تعطیلی سالن‌های ورزشی و برگزار نشدن مسابقات ورزشی رشته‌های پربرخورد، این هیات نسبت به برگزاری چهار مسابقه همزمان اقدام نمود و با این اقدام سلامت و بهداشت عمومی شهرستان را به خطر انداخته است.

‌وی گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت منطقه در راستای حفظ سلامت جامعه و مصوبات اجرایی ستاد مقابله با کرونای شهرستان آبادان در حال حاضر فعالیت سالن‌های ورزشی، انجام هرگونه فعالیت ورزشی و برگزاری کلیه مسابقات ورزشی به جز مسابقات کشوری و استانی در شهرستان آبادان ممنوع است و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز برخورد لازم و قانونی انجام خواهد شد.

رضایی‌شکیب گفت‌: یکی از مهم‌ترین وظایف سازمانی دستگاه ورزش و جوانان توسعه ورزش‌های قهرمانی، حرفه‌ای و همگانی است و ما نیز در سال‌های اخیر تمام تلاش خود را در راستای اعتلای این مهم بکار گرفته‌ایم، لذا در شرایط بحرانی و فعلی شیوع کرونا نمی‌توان سلامت ورزشکاران و شهروندان را با رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا به خطر انداخت.

رییس اداره ورزش و جوانان آبادان بیان کرد: در شرایطی که کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار گرفته‌اند، جامعه ورزش نیز باید با همدلی و یکپارچگی در راستای ریشه‌کن کردن و نابودی زنجیره‌ شیوع این ویروس قدم بردارد.

هم اکنون ۱۰ شهرستان خوزستان از جمله آبادان نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند.

نوشتن دیدگاه