بازدید مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد از ظرفیت‌های درمانی منطقه آزاد اروند

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در روز نخست از سفر ۲ روزه خود به شهر‌های آبادان و خرمشهر از ظرفیت‌های حوزه بهداشت و درمان منطقه آزاد اروند، بازدید کرد.

امیر حسین منظمی در اولین روز سفر خود ضمن بازدید از زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان، در نشست با مسئولین این حوزه و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند به بحث و تبادل نظر پرداخت.

منظمی در راستای بازدید از آزمایشگاه غذا و دارو منطقه آزاد اروند، بیمارستان طالقانی آبادان، بخش اورژانس و داخلی بیمارستان ولی عصر خرمشهر و همچنین کلینیک تخصصی فخرالنسا خرمشهر، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان به جهت حضور ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا؛ بر لزوم تنظیم برنامه و بودجه سال آینده متناسب با شرایط حاکم و نیاز مردم منطقه، تأکید نمود.

در این بازدید که با همراهی مهدی موسوی مدیر محیط‌ زیست، غذا و دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد اروند انجام شد؛ از دیگر پروژه های در دست اقدام و ظرفیت های درمانی منطقه در بخش توریسم درمانی با توجه به هم جواری با کشور عراق نیز بازدید به عمل آمد.

مدیر سلامت و ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در روز دوم سفر خود بازدید از زیرساخت های ورزشی منطقه ازاد اروند را در دستور کار خود دارد.

نوشتن دیدگاه