تورنمنت سوارکای جام شهدای اروند در آبادان برگزار شد

مدیر توسعه ورزشی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اروند در 2 روز گذشته میزبان تورنمنت چهارجانبه سوارکای جام شهدای اروند بود.

پیمان ادیبی اظهار داشت: این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان ابادان و هیات سوارکاری منطقه آزاد اروند و با حمایت حاج کمال محسنی برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات با حصور تیمهای بوشهر ،کهکلویه و بویر احمد، خوزستان و منطقه آزاد اروند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

مدیر توسعه ورزشی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در این رویداد ۴۰ سوارکار با اسب های اصیل عرب در مسافت های ۴۰، ۶۰ و ۸۰ کیلومتر سرعت محدود با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

ادیبی بیان کرد: در رده ۴۰ کیلومتر سوارکاران به ترتیب جاسم مطوری سوارکار اسب گلستان، امین میرعلیپور با اسب ویگن بهروزی، پویا عطایی نیا با اسب کاندید دیمچه، سینا احمدی با اسب یورش دیمچه، محمد معاوی با ریمه معاوی و زینب کدخدایی با اسب شبدیز موفق به گذراندن مسیر شدند.

وی ادامه داد: در رده ۶۰ کیلومترنیز حسین فیصلی زاده با اسب نایف، ستاره رئیسی با اسب نازدخت وحیدی، محمد وادی با اسب ساغر، حشمت حسن زاده با اسب نازگل سردار، باربد راد با اسب کی نو و اسما جاموسی با اسب ودیع دیمچه موفق به گذراندن مسیر شدند.

ادیبی گفت: در رده ۸۰ کیلومتر سرعت محدود نیز رحمان قربانی با اسب شاهپور، مهدی کلیددار با اسب دلدل، علی محمدی با اسب نجمه، محسن معلا با اسب آپاچی، عباس تاجدینی با اسب زلزله، حمید راهپیمایی، علی دیده بان اردکانی با اسب ژاندار، موسی دودمان با اسب آهو، مرجان فیصلی زاده با اسب لیدی و ابراهیم محمدی با اسب ستاره موفق به گذراندن مسیر شدند.

نوشتن دیدگاه