با برد صنعت نفت مردم مشکلات‌شان را فراموش می‌کنند

مدیر تیم صنعت نفت آبادان در خصوص علاقه عجیب و غریب مردم این شهر به تیم‌شان صحبت می‌کند.

علی فیروزی، مدیر تیم صنعت‌نفت آبادان، در خصوص علاقمندی مردم آبادان به صنعت‌نفت گفت: آبادان هیچ دلخوشی جز صنعت‌نفت ندارند و مردم آبادان وقتی از شهرستان‌های دیگر به این شهر ورود می‌کردند خیلی خوشحال می‌شدند چون سرگرمی ندارند.

در گذشته خواننده‌های ما در آبادان معروف می‌شدند ولی الان همه چیز خیلی بد شده و آبادان هیچ امکاناتی ندارد کسانی که گذشته آبادان را در صفحات مجازی به تصویر می‌کشند هیچ چیزی جز غصه خوردن برای ما ندارد و وضعیت اقتصادی هم الان مزید بر علت شده و فقط و فقط خوشحالی مردم آبادان همین فوتبال است.

او در همین خصوص ادامه داد: صنعت‌نفت باعث شد خیابان‌های آبادان زودتر درست شود و بازارها باز شوند، فرودگاه راه بیفتد، هتل‌ها احداث شوند و همه اینها به این خاطر بود که صنعت‌نفت به لیگ ورود کرده بود و چون تیم‌ها برای بازی کردن با صنعت‌نفت باید به آبادان می‌آمدند این کارها انجام شد. در کل این را می‌خواهم بگویم که صنعت‌نفت نیاز به حمایت دارد.

 

مدیر صنعت‌نفت آبادان در خصوص نتایج خوبی که این تیم گرفته و جایگاه‌شان نظرش را اینگونه بیان کرد: صنعت‌نفت می‌تواند به این عملکرد درخشان ادامه دهد ولی علاوه بر اینکه تمام مجموعه دارند زحمت می‌کشند از بیرون هم باید حمایت صورت بگیرد درست مثل رسانه. وقتی شما از یک بازیکن مطلبی می‌نویسید سوای بر اینکه او خوشحال می‌شود، مجبور می‌شود برای بهتر شدن هم بجنگد.

این پیشکسوت فوتبال آبادان و تیم ملی ادامه داد: تیم‌مان نیازمند کمک همگان است. مسئولین دست به دست هم دادند ما تقاضا داریم آنها به‌خصوص منطقه آزاد کمک کنند که ما دچار مشکلات مالی نشویم. وزیر نفت قبل از فصل ادعا کرد تیم نمی‌خواهد و همین‌که یک تیم وجود داشته باشد که کارمندانش در آن بازی کنند و روحیه بگیرند کافی است؛ آن زمان رسانه‌ها و هواداران فشار آوردند و مجبور شدند کاری کنند که صنعت‌نفت در لیگ برتر شرکت کند.

زمانی هم که قبول کردند صنعت‌نفت در لیگ باشد ۱۲ بازیکن جدا شده بودند و کار برای جذب بازیکنان دیگر هم دشوار شده بود و حتی پنجره نقل و انتقال تیم ما در ابتدای فصل بسته بود و ما از جوان‌هایمان استفاده کردیم. مردم آن قدر عاشق نفت هستند که با برد این تیم مشکلات را فراموش می‌کنند و حتی یادشان می‌رود نمی‌توانند به‌خاطر بی‌پولی سه وعده غذا بخورند.

فیروزی در پایان گفت: صنعت‌نفت آبادان بعد از سال‌های طولانی توانسته نتایجی به این خوبی بگیرد و باید به خاطر مردم آبادان که هیچ چیزی جز این تیم ندارند، همه کمک کنند. مردم آبادان اصلا این بهانه‌ها را که هوا بارانی بوده یا نه، زمین سالم بوده یا نه و … قبول نمی‌کنند و فقط یک بازی خوب از تیم‌شان می‌خواهند مخصوصا الان که تیم به جایگاه بالای جدول رسید برای‌شان هیچ‌گونه بهانه‌ای قابل قبول نیست.

تیم ما نیاز به کمک دارد و مسئولان بالا رتبه باید این کار را انجام بدهند تا اتفاقات سال گذشته رخ ندهد. تنها چیزی که می‌تواند عملکرد خوب صنعت‌نفت را به‌هم بزند پول است. درست است که بازیکنان تعصب و غیرت دارند ولی به‌هرحال وقتی بازیکنی با یک تیم قرارداد می‌بندد روی آن پول برای تامین خانواده‌اش حساب می‌کند و فوتبال شغل آن است.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-10-14 08:08
درود به شرف اصالت آبادان برزیلته چی بودیم چی شدیم و چی خواهیم شد

نوشتن دیدگاه