نصراصفهانی: از شرایط تیم صنعت نفت آبادان راضی هستیم

رییس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: از شرایط تیم راضی هستیم و همه اعضای باشگاه برای ادامه مسیر موفق در تلاشیم.

حسن نصراصفهانی در مورد برخی حواشی پیرامون عدم حضور سیروس پورموسوی در نشست خبری پس از بازی تیم صنعت نفت آبادان مقابل تیم سایپا اظهار داشت: همه اعضای باشگاه در جهت موفقیت این تیم و ادامه روند رو به رشد در تلاش هستند. از شرایط تیم راضی هستیم و مدیریت از کادر فنی و بازیکنان رضایت دارند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی ادامه داد: تیم ما در جدول جایگاه خوبی دارد و از پتانسیل خوبی هم برخوردار هستیم. با این که تیم دیر بسته شد اما بازیکنان شایسته‌ای گرفتیم و جوانان خوبی را جذب کردیم. تا الان عالی عمل کرده‌ایم. تیممان آماده است و خوب بازی می‌کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت با اشاره به این که درصددند تیم از نظر مالی با مشکل رو به رو نشود و از این تیم حمایت می‌کنند، گفت: پیگیر تامین منابع مالی از طرف اسپانسرها هستیم. تا الان سعی کردیم مشکلی به وجود نیاید و هر مشکلی است امیدوارم حل شود. تیم به لحاظ مالی تحت فشار نیست و از این پس نیز به موقع پرداختی خواهیم داشت.

نصر اصفهانی در پایان تصریح کرد: ما همچنان به دنبال منابع مالی هستیم و به اندازه کافی مشکلات داریم. ما از ابتدای فصل به بازیکنان پرداختی داشتیم. نمی دانم دقیقا چند درصد ولی می دانم پرداختی داشتیم و درصدهایی دادیم و پیگیر هستیم تا تامین مالی کنیم و قسط بعدی که هنوز موعدش نرسیده را بپردازیم.

نوشتن دیدگاه