ارسال مخفیانه روغن نباتی از آبادان

بخشی از سهمیه روغن نباتی شهرستان آبادان مخفیانه به سایر شهر ها ارسال می شود.

در پی گرانی و کمبود روغن در بازار آبادان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان به استودیوی خبر ۱۷ شبکه آبادان آمد و از علل گرانی و نبود روغن در بازار گفت.

آقای بداغی افزود: روزانه دهها تن روغن در بازار آبادان میان فروشگاه‌های مشخص توزیع می‌شود که افزون بر سهمیه نیاز مردم شهرستان است.

او گفت: برخی بخشی از روغن سهمیه آبادان را با اتوبوس های بین شهری از آبادان به سایر شهرهای کشور ارسال می‌کنند که خلاف قانون است.

آقای بداغی ادامه داد: تعداد گروههای نظارتی اداره صمت برای بازرسی فروشگاه ها کم هستند، بنابراین دیگر دستگاه های مربوطه باید به میدان بیایند و بر روی این موضوع نظارت کنند تا مشکل کمبود روغن در بازار آبادان به حداقل برسد.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 حسین نظری 1399-10-12 10:05
گل بود وبه سبزه اراسته شد. فقط همینه کم داشتیم. جلوگیری از این قضیه که خیلی راحته. منطقه گرفتار اروند حصار داره. دروازه داره. گمرک که مستقر نمی شه. گردن کلفته. حداقل تو دروازه ها جلو این مایحتاج مردم بگرید ندزدند. وقتی تازه جنگ تمام شده بود شهرهای دیگه با هر اتوبوسی یکی دو تا دیوونه می فرستادن آبادان. حالا مایحتاج مردمه با اتوبوس خارج می کنن
اقای زین الابدین موسوی ما شما رو فقط قبول داریم. یه کاری بکن برا این شهر .تا کی می خای سکوت کنی . بشینی نگاه بکنی.
اقای موسوی مظلومیت فایده نداره برای حق آبادان و خرمشهر بجنگید. حق گرفتنیه. حق این منطقه رو بگیرید. بهترین شهرهای دنیا شهرهایی هستن که رودخونه از وسطشون رد می شه. ما دو تا رودخونه داریم ولی چه فایده؟ دبی یه خور اب شور داره وسطش ببین چه استفاده هایی کردن

نوشتن دیدگاه