صنعت نفت بی‌رحم در آبادان ، شکننده در خانه حریفان

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یکی از تیم‌های خوب این فصل از رقابتهای لیگ برتر است که در پایان هفته هشتم با ۱۴ امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل گهر در رده دوم جدول قرار گرفته است.

شاگردان سیروس پورموسوی که در لیگ بیستم چهره تیمی مدعی را به خود گرفته‌اند، در پایان هفته هشتم با ۴ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست موفق به کسب ۱۴ امتیاز شده‌اند.

آنها در حالی این نتایج را به دست آورده‌اند که ۱۰۰ درصد بازی‌های خانگی شان را با پیروزی پشت سر گذاشته و بهترین تیم در دیدارهای خانگی هستند.

اما خارج از خانه آنها هرگز پیروز نشده‌اند و با ۲ مساوی و دو شکست تنها ۲ امتیاز به دست آورده‌اند.

نفتی‌های آبادان ۴ بار در خانه به میدان رفته‌اند و به ترتیب پیکان، ذوب آهن، گل گهر و تراکتور را مغلوب کرده‌اند تا ۱۰۰ درصد امتیازات خانگی را از حریفان خود بگیرند و تبدیل به تیمی بی رحم در خانه شوند.

شاگردان پورموسوی ۴ بار هم خارج از خانه به میدان رفته‌اند که مقابل پرسپولیس و آلومینیوم اراک شکست خورده و مقابل استقلال و شهرخودرو تن به تساوی داده‌اند.

آبادانی‌ها ۹ بار در این فصل موفق به باز کردن دروازه حریفان شده‌اند که یکی از آنها توسط مدافعان تیم مقابل ثبت شده و بازیکنان این تیم ۸ بار موفق به گلزنی شده که در بین آنها کاپیتان با تجربه شان طالب ریکانی به تنهایی ۵ بار گلزنی کرده تا بیشتر از نیمی از گل‌های این تیم را یک تنه به ثمر رسانده باشد.

صنعت نفت در جدول بازی‌های خانگی با ۴ پیروزی، بدون مساوی، بدون شکست، ۷ گل زده، ۳ گل خورده و ۱۲ امتیاز بهترین عملکرد را نسبت به دیگر تیم‌ها دارد و در جدول بازی‌های خارج از خانه با ۲ مساوی، ۲ شکست، ۲ گل زده، ۴ گل خورده و ۲ امتیاز در رده چهاردهم جدول بازی‌های خارج از خانه قرار می‌گیرد که این نشان از عملکرد کاملا متفاوت آنها در بازی‌های خانگی و خارج از خانه دارد.

نوشتن دیدگاه