فیلمسازان منطقه آزاد اروند حمایت مالی می شوند

رئیس انجمن سینمای جوان آبادان گفت: فیلم نامه‌ها و فیلم‌های کوتاه تولید شده در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر حمایت مالی می‌شوند.

مجید عیدان یکشنبه اظهار کرد: سیاست گذاری های خوبی از سوی انجمن سینمای جوان ایران در خصوص تولید فیلم کوتاه و حمایت از این بخش صورت گرفته است تا فیلم کوتاه پشتوانه مالی خود را جهت تولید فیلم های فاخر داشته باشد.

وی افزود: در همین راستا انجمن سینمای جوان دفتر آبادان از فیلم نامه‌هایی که نگارش آنها به پایان رسیده است با ارسال در «صفحه ارائه ایده» شورای تصویب فیلم نامه استان خوزستان از حمایت مالی جهت تولید فیلم تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال بهره مند شوند.

وی گفت: فیلم سازان علاوه بر ارائه فیلم نامه، چنانچه فیلم کوتاهی تهیه نموده باشند نیز می‌توانند در «صفحه ارائه ایده» ثبت نام کنند.

عیدان بیان کرد: «صفحه ارائه ایده» استان خوزستان متشکل از پنج فیلم ساز با تجربه است که آثار ارسالی را بررسی و به تصویب می‌رسانند.

رئیس انجمن سینمای جوان آبادان افزود: فیلم سازان می توانند فیلم نامه یا فیلم تولیدی خود را جهت شرکت در «صفحه ارائه ایده» در پرتال انجمن سینمای جوان ایران واحد تولید تا پانزدهم آذر ماه سال‌جاری ثبت نام کرده تا از آخرین گروه سال ۹۹ حمایت از تولیدات به عمل آید.

عیدان در پایان گفت: فیلمسازان جهت اطلاع بیشتر با حضور در دفتر انجمن سینمای جوان آبادان یا با شماره های ۰۶۱۵۳۲۲۷۹۴۰ - ۰۹۱۶۶۳۱۹۲۹۵ تماس حاصل نمایند.

نوشتن دیدگاه