تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان در سودای قهرمانی

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان و پالایش نفت آبادان گفت: تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان هدف قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال بانوان را دارد که در این راستا گام برمی‌دارد.

شایسته متشرعی روز پنجشنبه بیان کرد: تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان تمرینات پیش فصل خود را با کیفیت مناسبی برگزار، و با آمادگی کامل وارد مسابقات لیگ برتر شد.

وی افزود: هدف باشگاه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بانوان است که در این راستا اقدام به جذب بازیکنان تاثیرگذار و با کیفیت کردیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان با اشاره به پیروزی این تیم در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر بسکتبال بانوان گفت: بازی نخست برای همه تیم‌های بزرگ و کوچک دنیا سخت است زیرا بازیکنان در شرایط مسابقه نیستند.

متشرعی بیان کرد: ما در ۲ بازی نخست حریفان خود را تحت تاثیر قرار دادیم و با شرایطی به پیروزی رسیدیم که شایستگی آن را داشتیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان بومی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان افزود: در این تیم بازیکنان بومی و جوانی حضور دارند که می‌توانند در آینده بسکتبال کشور تاثیرگذار باشند و باید به آنها میدان داد تا به تجربه لازم برای حضور در مسابقات دست یابند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: لیگ برتر بسکتبال ایران شرایط خاص خود را دارد زیرا چند تیم مدعی قهرمانی هستند و برای کسب این عنوان هدفگذاری کرده‌اند.

وی افزود: در بسکتبال ایران پدیده‌هایی هستند که نمایش قابل قبولی در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر داشتند که به طور قطع مورد نظر کادر فنی تیم ملی قرار خواهند گرفت.

تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان در ۲ بازی ابتدایی لیگ برتر برابر تیم‌های مولتی کافه مشهد و صنعت مس رفسنجان به برتری رسید.

ادامه بازی‌های ‌لیگ برتر بستکبال بانوان، به دلیل برگزاری تمرین تیم ملی بسکتبال هنوز مشخص نشده است.

نوشتن دیدگاه