گمرک رسما با واردات کالای همراه ملوانی از بندر خرمشهر موافقت کرد

احمدنژاد، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، گمرک ایران در نامه‌ای به ستاد مبارزه با قاچاق کالا، رسما با واردات کالای همراه ملوانی، از بندر خرمشهر موافقت کرد.

سید لفته احمدنژاد اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، گمرک ایران در نامه‌ای به ستاد مبارزه با قاچاق کالا، رسما با واردات کالای همراه ملوانی، از بندر خرمشهر موافقت کرد.

وی افزود: این موضوع بارقه امیدی برای رونق تجارت کالای همراه ملوانی و فعالیت بازار راکد خرمشهر ایجاد خواهد کرد و به زودی شاهد تحول جدی در عرصه تجاری بندر خرمشهر خواهیم بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشینه بازار تجاری خرمشهر در دوران قبل از جنگ تحمیلی هشت ساله، امیدواریم با رونق واردات کالاهای همراه ملوانی از بندر خرمشهر شاهد تحول جدی در سیمای تجاری شهر بندری خرمشهر باشیم.

احمدنژاد تاکید کرد: رونق تجارت در کنار پیگیری افزایش فعالیت صنایع در شهر خرمشهر قطعا کمک شایانی برای رفع بیکاری و کاهش مشکلات معیشتی مردم و به تبع آن ناهنجاری‌های اجتماعی خواهد کرد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: انتظار جدی ما از تجار و بازرگانان و ملوانان فعال در خرمشهر استفاده از ظرفیت امکان واردات کالای همراه ملوانی و رونق دادن به بازار تجاری خرمشهر است.

وی گفت: امیدواریم به زودی با عملیاتی شدن واردات کالاهای همراه ملوانی از بندر خرمشهر شاهد رونق بازار تجاری خرمشهر و به تبع آن رفع معضلات بیکاری در سطح شهر باشیم.

نوشتن دیدگاه